Similar lots by type
-
#66
Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Usures à la tapisserie.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#212
Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400/600 -
#614
Een eikenhouten tafel met zes gebeeldhouwde poten met drie tussenbladen en twee afgeronde klapbladen. Verlengbaar tot 310 cm.
Table en chêne sur six pieds sculptés et avec trois allonges et deux abattants. Allongeable jusqu’à 310 cm.No longer availableDim. 180 x 120 x 76 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200/220 -
#797
Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30/50 -
#615
Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.
Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#6
Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80/100 -
#86
Een notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl met olijfgroene lederen bekleding.
Fauteuil en noyer de style Louis XVI. Recouvert de cuir vert olive.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#619
Een Engelse hoekvitrine van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en versierd met een ingelegd biesje over het geheel.
Encoignure anglaise en placage d’acajou ouvrant à deux portes pleines décorées d’un trait de citronnier.No longer availableDim. 215 x 83 x 43 cmEstimate: € 200/240 -
#217
Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 280 cmEstimate: € 100/180 -
#801
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#605
Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.
Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. 92 x 130 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#476
Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.
Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 120/180 -
#584
Een verlengbare grenenhouten tafel met zes gecanneleerde poten en neerklapbare uiteinden. Met drie verlengstukken.
Table en sapin aux allonges et sur six pieds cannelés. Deux abattants. On ajoute trois allonges.No longer availableDim. 165 x 120 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#610
Een grote tafel van gebeeldhouwd eikenhout met balusterpoten in verbinding en het blad in parketwerk. Verlengbaar met zes panden.
Grande table en chêne sculpté aux pieds balustres à entretoise et à tablette en parquetterie. Avec six allonges.No longer availableDim. 110 x 155 cmEstimate: € 120/200 -
#596
Een eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tweeledige buffetkast met een deur met glas-in-lood in het opzet en een tafel met zes stoelen.
Salle à manger de style Renaissance malinois comprenant un buffet à deux corps avec une porte aux vitraux, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#345
Een grote antieke houten plafondlijst.
Partie de lambris ancienne en bois mouluré.No longer availableDim. b: 287 cmEstimate: € 180/200 -
#31Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-Gand
Een barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 111 cmEstimate: € 120/200 -
#456
Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#326
Een boekenkastje met drie legplanken.
Petit bibliothèque à trois tablettes.No longer availableDim. 101 x 79 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#466
Een chromen étagère met drie glazen schappen.
Etagère en chrome à trois tablettes en verre.No longer availableDim. 102 x 102 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#26
Twee Engelse mahoniehouten stoelen.
Deux chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#799
Een gebeeldhouwd notenhouten voetbankje. Tijdperk Régence.
Repose-pied en noyer sculpté. Epoque Régence.No longer availableDim. 40 x 65 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#76
Een notenhouten wingchair in Régencestijl met roze bekleding met bloemenmotief.
Fauteuil à oeillères de style Régence. Recouvert en rose à motif de fleurs.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#187
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#485
Een paar bronzen schemerlampjes met kapjes van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une paire de petites lampes avec abat-jour en verre et plomb, style Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#68
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100/120 -
#352Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
Een paar drie-armige kandelaars van verguld brons en albast, gedragen door een engeltje. Gesigneerd. XIXe eeuw. Bij één van de twee is de schroefdraad voor de bevestiging van de kandelaar versleten.
Une paire de chandeliers a trois bras en bronze doré et albâtre, portés par un ange. Signés. XIXième siècle. Usures à l’une des tiges.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#702
Twee Kamasutraprenten. Gouache op zijde.
Deux images du Kamasutra. Gouache sur soie.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#601
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000/2200 -
#695
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met mauve en kleurloze kristallen pendeloques.
Un petit lustre à six points lumineux avec des pendeloques en cristal mauve et incolore en décoration.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#475
Een schedel van een damhert en twee reeëngeweitjes, alledrie op houten muurbevestiging.
Un crâne de daim et deux bois de chevreuils, tous sur une attache murale en bois.No longer availableDim. 65, 25 en 15 cmEstimate: € 50/70 -
#385
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#682
Een reeks van zes etsen, waaronder Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, ...
Un lot de six eaux-fortes, par Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#9
Een lot van vijf naaktstudies, houtskool op papier, waarbij één gesigneerd “P. Lemaire”. In map.
Un lot de cinq études de nus, fusain sur papier, dont une qui porte la signature “P. Lemaire”; Dans une farde.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#616
Een trapzeziumvormige driedeursvitrine met drie paneeldeuren onderaan met vergulde trekkers. Binnenin een spiegel en drie glazen leggers. Bovenaan met verlichting en versierd met inlegwerk van parelmoer.
Vitrine trapézoïde à trois portes pleines aux poignées dorées. A l’intérieur un miroir et trois tablettes en verre. Le dessus éclairé et incrusté de nacre.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 180/240