#800Een paar wit marmeren zuilen.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#787Een sobere houten hallbank.
#325HamiltonEen roestvrij stalen herenhorloge stoffen polsband. Vintage.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#797Een paar stenen leeuwen.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850 / 950
#432Twee Märklin spoorwegbruggen en een Bing spoorwegoverweg. Medio XXste eeuw.
Deux ponts de chemin de fer Märklin et un passage à niveau Bing. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#190Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#547“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
#368Een gevarieerd lot bestaande uit een met de tang bewerkte glazen coupe, een boot in een fles, een porseleinen ei, een groepje dammers van porselein, een schemerlamp van koper en Japans porselein, een klokwerk van messing met een handbeschilderde houten wijzerplaat en een theedoosje met compartiment, ingelegd en met schildpadfineer (fineer zwaar beschadigd).
Lot varié comprenant une coupe en verre travaillé à la pince, un bateau dans une bouteille, un oeuf en porcelaine, une groupe en porcelaine représentant une partie de dames, une lampe en cuivre et porcelaine du Japon, un mouvement d’horloge en laiton au cadran en bois peint à la main et une boîte à thé incrusté et en placage d’écaille (placage très abîmée).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#323Een urnevormige lamp van albast op een staander van opengewerkt messing met wit marmeren blad.
Lampe en forme d’urne en albâtre sur base en laiton ajouré et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 + 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145Een 18 karaats geel gouden fijne schakelketting met bijpassende armband en ring bezet met parels.
Fine chaîne à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti, ainsi qu’une bague sertie de perles.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 400 / 500 -
#318Een paar kaarsenhouders in de vorm van een monnik.
#527Een opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver. +/- 286 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré. +/- 286 g.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200