#557Een Afrikaans houten masker, versierd met schelpjes, koper en kraaltjes.
#483Een gesculpteerde Afrikaanse nijlpaardtand.
#18Een oude Franse jachthoorn.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60
#776Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.
#820Een map postkaarten met betrekking tot de Waalse mijnbouw van begin XXste eeuw.
Une farde de cartes postales en relation avec l’exploitation minière de Wallonie, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#560Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#644Fr. Smets“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#849Antoine DuboisEen 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 12,35 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#53Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Pallieterkalender van het jaar 1928.
#309Joseph Colpaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
#345Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een robijn van ± 0,20 ct. en een smaragd van ± 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 550 / 650 -
#673Een tuinstoel in Chinees polychroom porselein, met sokkel.
Une chaise de jardin en porcelaine chinoise polychrome, avec socle.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 100 / 120