Similar lots by type
-
#35Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#25Een lot van zestien herenhorloges van roestvrij staal sommige met lederen polsband.
Un lot de seize montres pour homme en acier inoxydable, certaines avec des bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#409Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#406Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#305BleikristallEen lot van 12 Duitse gekleurde kristallen glazen. 6 grote en 6 kleine.
Lot de douze verres en cristal colorié allemands. 6 grands et 6 petits.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#15Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#277Een Engelse mahoniehouten spiegel met getorste zuilen circa 1860.
Miroir en acajou orné de deux colonnettes torsadées. Travail anglais vers 1860.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 160 / 180 -
#367Val St. LambertVier glazen van kleurloos kristal op hoge voet. Gemerkt.
Quatre verres en cristal incolore sur pieds hauts. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397“Christus met de doornkroon.” Olieverf op doek.
“Le Christ à la Couronne d’Epines”. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#19Imperial LimogesEen kaststel van porselein met handgeschilderd en verguld decor.
Garniture de cabinet en porcelaine peinte et dorée à la main.No longer availableDim. H: 40 en 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#419Een achthoekig schaaktafeltje van meersoortig marmer op een gietijzeren voet.
Table à échiquier octogonale en marbre de différentes couleurs et sur piétement en fonte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#401Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#198Een groot handgemaakt model van een galjoen.
Grand modèle d’un galion. Fait main.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 180 / 240 -
#200,1Een luchtertje van tin en kristal met drie niveaus en vier lichtpunten.
Petit lustre en étain et cristal à trois niveaux et quatre points de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#378Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#270Een spiegel in mahoniehouten lijst.
Miroir dans un cadre en acajou.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 50 / 70 -
#94Vijftien jeneverkruikjes van Delfts aardewerk.
Quinze cruches à genièvre en faïence de Delft.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#275Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#400Een banjobarometer, gemerkt “Armand Pien”.
Baromètre banjo de la marque “Armand Pien”.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een vergulde schouwspiegel met gesculpteerde decoratie.
Trumeau doré et sculpté.No longer availableDim. 122 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20Een lot van veertien dameshorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatorze montres pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#373Vijf schelpen en een koraal.
Cinq coquilles et un corail.No longer availableDim. 215 x 138,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#383Een lotje gekleurde glazen, bestaande uit vier borrelglaasjes en vijf hoge glazen op voet.
Petit lot de verres coloriés comprenant quatre gouttes et cinq verres sur hauts pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#254Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#359“Personages aan de dorpsrand” & “Begijnhof Lier”. Een ets en een kleurenets. De tweede gesigneerd ‘Jos Pas’ en genummerd 7/30.
"Personnages au bord du village" et "Béguinage Lier". Deux eaux-fortes dont une en couleurs. La deuxième est signée 'Jos Pas' et numérotée 7/30.No longer availableDim. 9,5 x 12 & 22 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.
Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.No longer availableDim. 75 x 115 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#407Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#333Een Zuid-Congolees houten masker.
Masque congolais en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#381Een lot van acht kannetjes van rood koper in aflopende hoogtes.
Lot de huit verseuses en cuivre rouge de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#292Een oude dubbele schoolbank met gietijzeren poten.
Ancien banc d’école à deux places aux pieds en fonte.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Wawel, PolandEen koffieservies, bestaande uit koffiepot, een suikerpot, een roomkannetje en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un crémier et six tasses et soucoupes. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#11Een gevarieerd lot oude sigarenbandjes.
Un lot de différents rubans de cigares anciens.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#420“Antverpia. Mercatorum Emporium”. Een reproductie van een kaart uit 1521 uit de collectie van het Plantin-Moretusmuseum.
“Antverpia. Mercatorum Emporium”. Reproduction d’une carte de 1521 de la collection du Musée Plantin-Moretus.No longer availableDim. 59 x 224 cmEstimate: € 50 / 80 -
#268Een vaas van groen glaspasta, versierd met een een vliegend hert op een tak van rood koper.
Un vase en pâte de verre verte, décorée d'un cerf sur une branche en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420 / 480 -
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 300 / 350

