Similar lots by type
-
#478Een Afrikaans houten masker. Ibibio, Nigeria.
Un masque en bois d’Afrique. Ibibio, Nigeria.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#762Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#701Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 70 / 100 -
#158Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#677Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#453Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#223Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#488Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté ancienne. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#711Een gebeeldhouwd houten masker. Chokwe, Angola.
Un masque en bois sculpté. Chokwe, Angola.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 70 / 100 -
#772Twee verschillende Japanse juwelenkistjes van zwartgelakt en gepolychromeerd hout. We voegen er een kwartronde doos aan toe (Scharniertjes te vervangen).
Deux coffrets à bijoux Japonais en bois laqué noir et bois polychrome. Nous ajoutons une boîte à couvercle en quart de cercle (charnières à remplacer).No longer availableDim. h: 18 & 26 cmlEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#570Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ctNo longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 650 / 750 -
#796Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee laden.
Un petit meuble d'appoint en chêne à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 20 / 25 -
#153Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#267Collection d’artEen replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.
Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160 / 220 -
#359J. de Bock“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#94“Bloemenvaas”. Olieverf op koper.
”Vase à fleurs”. Huile sur cuivre.No longer availableDim. 66 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#191Albert Ernest Carrier - BelleusePeriod: 1824 - 1887“La liseuse”. Een bronzen beeldje.
”La liseuse”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 360 / 400 -
#627Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.
Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#827V. D.Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, vijf wittewijnglazen, acht aperitiefglazen, vijf champagnecoupes en elf borrelglaasjes.We voegen er negen andere glazen aan toe.
Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#511Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#553Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor de personnages dans un jardin. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#666Een gesculpteerd houten armstoel in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en bois sculpté, style Louis XV, avec un revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60


