Similar lots by type
-
#607Een paar balustervazen van ivoor en been met een gesculpteerd decor van trainende jongens op de buik en aan de zijkant met twee olifanten met ringen. Chinees werk.
Paire de vases balustres en ivoire et os à décor sculpté de gamins sportifs sur la panse. Anses en forme de têtes d’éléphants aux anneaux. Travail chinois.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#342Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#751Een lot varia, bestaande uit drie reproducties van iconen, een Indonesisch masker en een Aziatisch houtsnijwerk.
Lot varié contenant trois reproductions d’icône, une masque indonésienne et une sculpture asiatique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#228Een vierkante vaas van Chinees porselein.
Vase carré en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 280 -
#248Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.
Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#421Een paar borden van Imariporselein. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 35 / 50 -
#664Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 70 -
#611Een brullende tijger van gesculpteerd albast.
Tigre rugissant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#631Een vierkante theebus van blauw en wit Chinees porselein met Fo-honden in het decor.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#1Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#80Alfred Richard“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#231“Viering van de wijnoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gestempeld ‘Niderviller’ en genummerd.
“Fêtes de la Vigne”. groupe en biscuit monochrome blanc. Au verso le cachet “Niderviller” et numéroté.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#416Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.
Sculpture représentant une femme africaine en bois.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60 / 80 -
#609Een Indische tangka op zijde.
Tangka sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 100 / 160 -
#619Een grote porseleinen cachepot met blauwe landschapsdecors in cartouches. Chinees werk.
Grand cache-pot en porcelaine de Chine à décor de paysages dans des cartouches. Bord décoré en relief.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500 / 550 -
#439Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.
Buste romain en grès moulé et patiné blanc.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#407Een kommetje en schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor binnenin. Kleine schilfer onderaan bij het kommetje.
Petit bol et soucoupe capucine en porcelaine de Chine polychrome. L’intérieur à décor famille rose de fleurs. Petit éclat à la base du bol.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#708Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#213Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#601Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin in een cartouche op koraalrode fond.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin dans des cartouches sur fond rouge corail.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 550 / 650 -
#578Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.
Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#389Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Lot de quatre vases différents en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#408Een schaal van Chinees porselein met een voorlezing in een tuin in het decor en Chinese tekens op de rand. Rand beschadigd.
Coupe en porcelaine de Chine. Décor de personnages dans un jardin. Aile calligraphié. Dégât au bord.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#399Een wandspiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#115Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Certificat d’authenticité.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#354Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#617Een bijzetkastje in empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#378“Putto met bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto au bouc”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 35 -
#803Een gesculpteerd houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Régulateur en bois sculpté. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#311Een klokstel van porselein en geel koper, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée en porcelaine et cuivre jaune comprenant une pendule et deux candélabres à cinq lumières.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#330Een grote zuil van zwart gepatineerd hout. Tijdperk Napioléon III.
Grande colonne en bois noirci. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#348Een XIXe eeuwse samovar van rood koper met houten handvatten.
Samovar en cuivre rouge aux anses en bois. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#288W. GoebelEen Onze-Lieve-Vrouwebeeld van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1959.
Statuette de la Sainte Vierge en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base ainsi que la date 1959.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#675MexicoEen halssnoer in de vorm van handen van 925 ‰ zilver.
Collier en forme de deux mains en argent 925‰.No longer availableDim. 160,64 gEstimate: € 150 / 250 -
#206Een groot Chinees wollen tapijt.
Très grand tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 549 x 366 cmEstimate: € 200a / 400

