Similar lots by type
-
#43Een lot van drie lampen van zamak, bestaande uit een jongetje bij een lantaarn, een in de vorm van een bloemenrank met een putto onderaan en een groep van een muziek spelende dame en een putto met twee lichtpunten.
Lot de trois lampes en régule comprenant un petit garçon près d’une lanterne, une branche fleurie au putto et un groupe d’une musicienne et un putto à deux branches de lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#24Een tafellamp van messing, brons en wit marmer in de vorm van een zuiltje, gedragen door drie putti.
Lampe de table en laiton, bronze et marbre blanc en forme de colonnette portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#412Een luchter van glas in lood met een decor van bloemen.
Lustre en vitrail à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#410Een luchter van kristal en koper, versierd met gekleurde glazen pendeloques en druiventrosjes.
Lustre en cristal et cuivre décoré de pendeloques et de grappes de raisins en verre de couleur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#620Een indrukwekkende bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met achttien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre impressionnant en bronze de style Louis XV. 18 lumières et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#773Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.
Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 50 / 80 -
#485Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.
Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#416Een luchter van koper met glazen kralen in drie niveaus met onderaan een hangende glazen coupe met druppelvormige pendeloques van kristal.
Lustre en cuivre aux perles en verre sur trois niveaux. Vers le bas une coupe en verre aux pendeloques de cristal en forme de larmes.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#422Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#409Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.
Lustre design sphérique à abat-jour en verre bleu de Murano.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#461Een lamp in de vorm van zittend Chinees figuur met een lantaarn van goud- en zwartgepatineerd gips. Beschadiging achteraan.
Lampe en forme d’un Chinois assis portant une lanterne en plâtre noir et doré. Dégât au verso.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#408Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#427Een verguld koperen luchter met vijf lichtpunten in de vorm van plantenranken en met bloemvormige kapjes van roze glas.
Lustre en cuivre doré à cinq lumières en forme de plantes et aux abat-jour en verre rose.No longer availableDim. h: 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#784Een halllantaarn van brons en glas in barokke stijl.
Lanterne de vestibule en bronze et verre de style baroque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#402Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.
Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#771Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.
Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#779Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en cuivre à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#595Jozef CantréEen houtsnede met personages. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Gravure sur bois aux personnages. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 23 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#770Een bronzen luchter in barokke stijl.
Lustre en bronze de style Baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#414Een paar luchters met een kap van glas in lood.
Paire de lustres aux abat-jour en vitrail.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#282Serie van zes borden van wit porselein, versierd met zes verschillende bloemendecors, met de hand geschilderd. Vergulde gechantourneerde randen. Meissen, begin XXste eeuw, gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur, tweemaal doorstreept.
Suite de six assiettes en porcelaine blanche décorées de différents bouquets de fleurs peints à la main. Bords chantournés. Meissen, début XXe siècle, marquées aux épées croisées en bleu sous couverte, barrées deux fois.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#11Een octogonale theebus van geel koper, versierd met handgeschilderde personages. Gemonteerd als lampenvoet.
Boîte à thé octogonale en cuivre jaune décorée de personnages peints à la main et montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#411Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 12,14 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#171Een Naamse koffiekan van zwartgeglazuurd aardewerk met zilveren monturen.
Cafetière en grès noir de Namur. Montures en argent.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000 / 12000 -
#352Peter“Molen bij het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Moulin au bord de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 65 x 55cmEstimate: € 40 / 60 -
#527Een opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver. +/- 286 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré. +/- 286 g.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#407“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#491Een Afrikaans houten masker. Baoule, Ivoorkust.
Masque en bois. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale saffier met een gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 4,66 gEstimate: € 950 / 1150 -
#654GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 293 x 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#472AbadehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 192 cmEstimate: € 40 / 80 -
#487Een lot Cantonporselein, bestaande uit een theepot, een belletje, een klein vaasje, een suikerpot en een sauskom. Grotendeels gemerkt.
Lot de porcelaines du Canton comprenant une théière, une sonnette, un petit vase, un sucrier et une saucière. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#555Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180

