Similar lots by type
-
#204Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500 / 1700 -
#677Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#295“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698“Le Sire de Framboisy”. Een bronzen kandelaar. Op zwart marmeren voetstuk.
”Le Sire de Framboisy”. Un chandelier en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#161“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#577“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#448Een lot van twee paar beeldjes van zamak, bestaande uit een jongen en meisje op houten sokkel en twee romeinse bustes.
Un lot comprenant deux paires de statues en régule, comprenant un jeune homme et une jeune fille sur un socle en bois et deux bustes Romains.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#65Cary Diller (?)“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#691Een tijger van gesculpteerd jaspis. Schilfer aan de staart.
Un tigre en jaspe sculpté. Éclat à la queue.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#153Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200 / 300 -
#138“De Sabijnse maagdenroof”. Een bronzen groep op arduinen voetstuk naar een werk van Jean de Boulogne.
Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Jean de Boulogne.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 400 -
#157Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220 / 280 -
#707“Jachthond”. Een bronzen beeld.
”Chien de chasse”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460 / 500 -
#681Een draakje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk.
Un dragon en ivoire sculpté. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#197“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440 / 480 -
#163A. BounyBronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#567“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#111“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40 / 50 -
#158Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#202Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#538Een zittende kat in Egyptische stijl van bruingepatineerd brons. Recent werk.
Un chat assis en style Égyptien en bronze patiné brun. Travai récente.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#687“Afghaanse windhand”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
”Lévrier afghan”. Une statue en bronze patiné brun.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#794Een serie van zes gesculpteerde stoelen in Henri II-stijl met gecanneleerde stijlen en poten en versierd met bladeren.
Une série de six chaises sculptées, style Henri II, pieds cannelés et décoration de feuilles.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#464“Gizeh”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening Laurent.
”Gizeh”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: Laurent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#461Clownskop van polychroom porselein. Gemerkt Lladro. Met houten sokkeltje.
Une tête de clown en porcelaine polychrome. Porte la marque Lladro. Avec un petit socle en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#749Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50 / 80 -
#291Royal Dux“Jongen op boerenpaard. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune homme sur cheval de trait”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 240 / 360 -
#388Een groene vaas van geslepen kristal, gemerkt Val Saint-Lambert, een rode asbak idem zonder merk en een klein cilindervaasje van kristal.
Un vase en cristal taillé vert, marque val St. Lambert, un cendrier rouge et un vase cylindrique en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#83Kruik van Belgisch steengoed. Met de hand gedecoreerd.
Une cruche en poterie belge. Décoration fait à la main.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#241Een paar witgelakte gietijzeren tuintafeltjes.
Deux petites tables de jardins en fer forgé laqué blanc.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200 / 400 -
#818Een mokkaserviesje van porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Compleet voor twaalf personen.
Un service à moka en porcelaine avec un décor polychrome de fleurs et de plantes. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#383Vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt Val Saint-Lambert, evenals een kristallen asbak en een andere vaas.
Un vase en cristal taillé bleu dans la masse. Val St. Lambert. Aussi un cendrier en cristal et un autre vase.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#601Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.
Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 550 / 650

