#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#80
Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
#609
#196
Een tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl.
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#342
“Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
”Scène d’intérieur”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#732Freek Van den Berg
“Vriendinnen”. Litho in kleur. Gesigneerd in de plaat.
”Amies”. Une lithographie en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#213
Een lederen tweezitscanapé met een bijpassende fauteuil.
#55Arsa, Rosskopf en Certina
Een lot van drie verschillende zakhorloges. Certina in origineel doosje.
#574
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#675
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200 / 240 -
#422Floris Jespers
“L’idiote”. Ets. Getekend buiten de plaat. Afb. “Griet” n° 63.
”L’idiote”. Une eau-forte. Signée hors planche. “Griet” n° 63.No longer availableDim. 7 x 10 cmEstimate: € 30 / 50