#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#48Een lot van 20 stuks verzilverd tafelgerei.
A lot of 20 pieces of silver plated tableware.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#177Een Chinees hoedje als in Kuifje en de blauwe lotus.
A Chinese hat as in Tintin and the blue lotus.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#15Een schemerlamp van Nanking aardewerk, met decor van figuren.
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#124“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#166Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
A bohemian crystal tankard with etched hunting decor. Cracked on the front.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 25