#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
A wooden gatelegg table, late 1800s. With turned legs and two folding sides. Leaf must be reattached.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cmEstimate: € 100 / 120 -
#53Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
#162Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 75 -
#106Een lot van 4 schaalmodellen , Burago , 1/18 , 2 x Mercedes , 2 x Jaguar .
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60 / 90