#157Een fototoestel, Nikon D60S met Nikkor 18-70 objectief en toebehoren in originele doos.
A camera, Nikon D60S with Nikkor 18-70 lens and accessories in original box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#7Een lot van 12 vintage poppen met diverse types, kleding en grootte.
#264Albasten lampenvoet. Kleine letsels.
#37Een polyester helm met gelaat van een leeuw.
A polyester helmet with a lion's face.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#212Een paar houten sculpturen, met ‘schunnige ‘good man’’, en een notenkraker.
A pair of wooden sculptures, with 'salacious good man', and a nutcracker.No longer availableOnline onlyDim. h 16 & 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#10Val Saint LambertEen Val Saint Lambert kristallen sierschotel met vergulde rand.
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#192Een set van 2 porseleinen kandelaars gemerkt Capo Di Monte.
#53Een lot van Chinees en japans porselein omvattend 2 kommen en 5 vaasjes.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25