#63Een lot van oude (hoofdzakelijk) kunstboeken.
#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met diverse thema’s.
#285Een designvaas van rood en zwart geglazuurd aardewerk.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
#10Val Saint LambertEen Val Saint Lambert kristallen sierschotel met vergulde rand.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#83Een Chinese replica van een Gunto type 98.
A Chinese replica of a Gunto type 98.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 200 / 240 -
#169Een vintage Italiaans porseleinen fruitschaal met varia fruit afgebeeld.
#97Matras StyleEen lederen attachécase, gemerkt “Matras Style”.
#14Een oude make-up set bestaande uit een spiegel, borstel en een kam.
An old make-up set consisting of a mirror, brush and a comb.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35