#114Anne GeddesEen fotoboek, de wereld van Anne Geddes.
A photo book, the world of Anne Geddes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#148Een lot van 3 dolken met diverse afmeting en origine.
A lot of 3 daggers of various sizes and origins.No longer availableOnline onlyDim. 47cmEstimate: € 50 / 70 -
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#201CapodimonteEen Capodimonte lamp met beeld van jongen en meisje.
A Capo di Monte lamp with an image of a boy and girl.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#192Een set van 2 porseleinen kandelaars gemerkt Capo Di Monte.
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#184Een 71-delig porseleinen Bavaria servies met een bloemmoties.
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
#14Een oude make-up set bestaande uit een spiegel, borstel en een kam.
#8Een set van 48 verzilverde bestekleggertjes.
A set of 48 silver plated cutlery inserts.No longer availableOnline onlyDim. l 8.5 cmEstimate: € 15 / 30 -
#117Een paar sierdegens met figuren op het handvat.
A pair of decorative swords with figures on the handle.No longer availableOnline onlyDim. L 103 cmEstimate: € 30 / 40 -
A fantasy necklace set with small brown pearls and balls.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50