#193Een lot van 3 porseleinen vaasjes. Divers decor.
#253Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
Two carved stone statues, African work.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#276Porceval, Valencia“Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Clown with flute". A figurine of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#113Een messingen kandelaar, gemonteerd als lampvoet.
#176Een lot bestaande uit een vintage kan en schaal met groen in de massa.
#56Een houten pendule klok met vergulde details en rozen beschildering.
A wooden pendulum clock with gilded details and rose painting.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 18cmEstimate: € 20 / 30 -
#66‘Sint Martens Latem’, boek van het Mercatordonds in farde.
#283Guerra, ItalyEen oude hoge hoed.
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Massif metal candlestick mouted as a lamp.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cmEstimate: € 40 / 50 -
#262Twee vliegenwaaiers van paardenhaar met gedraaid houten handvat.
Two horse hair fly fans with twisted wooden handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40