#534
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#38Val Saint Lambert
Een karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#417
Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
A lot of 4 Chinese porcelain plates.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#468
Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#223
Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.
#124Peter ColfsPeriod: 1906-1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
"Harbor view". A painting, oil on canvas, signed at the bottom, marked on the back “P. Colfs Antwerp”No longer availableDim. 62 x 82cmEstimate: € 120/200 -
#276
Een Lodewijk XVi-stijl opklapbare mahoniehouten bijzettafel. Met 1 lade.
#301
Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#535
Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.
#2
“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Illegibly Signed.No longer availableDim. 19 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#282
Een spiegel met vergulde lijst.
A mirror with gilded frame.No longer availableDim. 54 x 49Estimate: € 35/45 -
#307
Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 50/80