#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#208Leonhard ValkPeriod: 1675-1755“Novus Globus Terrestris. Auct. et Editor Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami”. Een miniatuur wereldbol, voorzien van gegraveerde en ingekleurde panden. In zijn lederen omhulsel, binnenin versierd met een gegraveerde en gekleurde dierenriem. Toeschrijving d.d. 1975 door J. Van Beylen, Nationaal Scheepvaartmuseum Antwerpen. Kleine letsels en slijtage.
"Novus Globus Terrestris. Published and edited by Gerh. et Leonh. Valk Amstelodami". A miniature globe, with engraved and colored buildings. It comes in a leather case, decorated on the inside with an engraved and colored zodiac. Attribution dated 1975 by J. Van Beylen, National Maritime Museum Antwerp. Small damages and wear.No longer availableDim. Ø 8 cmEstimate: € 3000 / 3500
#68Lladro‘Scarecrow and the Lady’, een Lladro beeld, modelnr 5385 in originele verpakking.
#290Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant 0,75 ct. J VS1 en bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,55 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond 0.75 ct. J VS1 and set with brilliant cut diamonds with a total weight of 0.55 ct.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#255ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#309Een Onica Royal Plazuid Gouda dekselvaas met floraal decor.
#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#177DelvauxEen zwart lederen handtas met lange verstelbare schouderriem. Model Madame.
#189Jacobus Leonardus van der Meide“Le port d’Anvers”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#458Charles Catteau KeramisEen Boch Keramis vaas door Charles Catteau. onderaan gemerkt en genummerd D1627. Haarlijntje onderaan.
#253Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
A colored etching, signed outside the plate 'Marten Van Der Hoop'.No longer availableDim. h 40 x b 30 cmEstimate: € 20 / 30