Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar opaalglazen cylindervaasjes met verguld en polychroom decor met vrouwen als symbool van jacht en verzamelen. Onderaan genummerd 40. Omstreeks 1900.

Een paar opaalglazen cilindervaasjes met verguld en polychroom decor met vrouwen als symbool van jacht en verzamelen. Onderaan genummerd 40. Omstreeks 1900.

Deux vases cylindriques en opaline à décor polychrome et dorure, avec des femmes représentant le symbole de la chasse. Numérotés en dessous, 40. Vers 1900.
Dim. H. 20,5 cm
SKU: 0602181021.
Category: Uncategorized.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #1021
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #350
    Omega Genève

    Een roestvrij stalen automatische polshorloge met lederen polsband.

    Montre automatique en acier inoxydable. Bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 21,73 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden bloemvormige ring met bijpassende hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en forme de fleur en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,85 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #395

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #300

    Een 18 karaats roze gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.

    Bracelet d’esclave en or rose 18 ct, partiellement serti de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.
    No longer available
    Dim. 30,55 g
    Estimate: € 3300 / 3500
  • #965

    Mahoniehouten secretaire met klapblad, doucine en onderaan twee deuren. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Secrétaire à abattant en acajou, une doucine vers le haut, deux portes vers le bas. Tablette en marbre. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 153 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #55

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #1100

    Godslamp van gedreven koper in barokstijl. XIXde eeuw.

    Lampe de sanctuaire en cuivre repoussé de style baroque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 11,15 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #1092

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen blad en twee laden.

    Bureau en acajou ouvrant à deux tiroirs. Tablette recouvert de vachette.
    No longer available
    Dim. 123 x 71 x 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 22,62 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #400

    Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.

    Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #1024

    Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.

    Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee diamantjes en een saffier van ± 0,20 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux diamants et d’un saphir de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,20 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #170

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband vooraan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.
    No longer available
    Dim. 23,25 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #75

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,05 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,05 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #1102

    Een console en bovenstuk met twee bijpassende kronen.

    Console et ciel, ainsi que deux couronnes de statues religieuses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #140

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 17,62 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #325

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 1,20 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct. et un rubis central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #330

    Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.

    Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 1750 / 1850

Other lots in this auction

  • #810

    Een gefineerd bijzettafeltje met tussenblad en versierd met marqueterie van bloemen.

    Une petite table ronde avec entretoise avec décor de fleurs en marqueterie.
    No longer available
    Dim. 71 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #895

    Een paar gesculpteerd eikenhouten armstoelen in barokke stijl, de bekleding met rood fluwelen bloemenmotieven.

    Paire de fauteuils en chêne de style baroque, recouverts de velours rouge fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #60
    Mappin & Webb

    Verzilverd metalen theepot in George I-stijl. Onderaan gemerkt. Sheffield, omstreeks 1918.

    Théière en métal argenté de style George I. Marque sous la base: Sheffield. Vers 1918.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #821

    Een lot postzegels bestaande uit een album m.b.t. 25 jaar Elisabeth II, een boekje met voorafgestempelde Belgische zegels ± 1920-1975, een doos varia (talrijke onafgestempelde vellen), o.m. Israel, een map met Belgische FDC’s (102 stuks) en een doos met FDC’s van diverse landen. Een pak met Belgische boekjes, een album met varia met talrijke vellen van USSR e.a.

    Lot de timbres postes comprenant un album “25 ans Elisabeth II”, un carnet aux timbres pre-oblitérées belges (± 1920-1975), une boîte aux timbres variés (nombreuses feuilles non oblitérées), dont e.a. Israel, un classeur aux FDC belges (102 p.) et une boîte aux FDC de pays divers. Un paquet aux livrets belges et un album varié (URSS e.a.)
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #752
    Felix Labisse

    “Naakt”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Nu.” Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #376

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleding van roze fluweel.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV. Revêtement en velours rose.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #868

    Elf porseleinen beeldjes, overwegend monochroom wit, gemerkt Goebel.

    Onze statuettes en porcelaine, Principalement monochrome blanche. Marque Goebel.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #711

    Een schotel van blauw en wit aardewerk met decor van bloementuilen. Onderaan gemerkt: de Porceleyne Byl. Delft, XVIIIde eeuw.

    Un plat en faïence blanche et bleue avec décor de bouquets de fleurs. Porte une marque en dessous: de Porceleyne Byl. Delft, XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #780

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 128 x 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #870

    Drie onder elkaar passende ovale tafeltjes met gecanneleerde poten en met handgeschilderde bloemendecors.

    Trois petites tables gigognes ovales avec des pieds cannelés et décors peint à la main.
    No longer available
    Dim. b: 74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #422

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #613
    Geert Kunen

    “Meisje met pop”. Een beeld van terracotta met bronskleurig patina. Gesigneerd achteraan.

    “Fille à la poupée”. Statue en terre cuite à patine bronze. Signée au verso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More