#127Ingelijste kunstdruk met kermistafereel, genummerd 120/250, naar Albert Buikema.
#37“New York taxi”, een decoratieve wagen in blik. Reproductie.
#32Lotje van 3 Boeddhabeeldjes uit kunststof.
#89Balinese tempelwachter. Polychroom houten beeldje.
Balinese temple guardian. Polychrome wooden statue.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#114“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
#7Een oud lederen valiesje, te restaureren.
#139“De watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#70Een messingen kandelaar.
#133René De ConinckPeriod: 1907-1978“Antwerpen”, een ets naar een werk van J. Creytens, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1950.
"Antwerp", an etching after a work by J. Creytens, signed R. De Coninck and dated 1950.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 39 cmEstimate: € 20 / 30