Other lots in this auction
-
#155
Een gemzenschedel met hoorns.
Un crâne de chamois avec des cornes.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#533
Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.
Lot de six carafes en cristal coloré.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 80/120 -
#470
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants taillés en brillant, de rubis, de saphirs et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 350/450 -
#517
Twee celadon tuinstoelen van Chinees porselein.
Deux chaises de jardin céladon en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 340/400 -
#266
Een serie stoelen in Renaissancestijl, bekleed met tapisserie. Acht stoelen, vier armstoelen en twee bankjes.
Série de chaises de style Renaissance, recouvertes de tapisserie. Huit chaises, quatre fauteuils et deux bancs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/50 -
#348
Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.
Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.No longer availableDim. h: 20 & 26,5 cmEstimate: € 50/70 -
#696
Een antieke wandtafel met drie laden en op tapse poten.
Une console ancienne avec trois tiroirs et des pieds fuselés.No longer availableDim. 68 x 40 x 160 cmEstimate: € 60/100 -
#545
Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#268
Een zilveren kaartdoosje. 800‰
Une boîte à cartes en argent. 800‰No longer availableDim. 9 cm x 5 cm 64 gEstimate: € 60/80 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Trap Brouwershuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 68/100 buiten de plaat.
"Escaliers Brouwershuis - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 68/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#289
“Personages bij de waterplaats in een romantisch landschap”. Aquarel op papier.
"Personnages à l'abreuvoir dans un paysage romantique". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 29,5 x 42 cmEstimate: € 80/100