#491Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#444Théo IdserdaPeriod: 1915-1922“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#218Een gotisch gesculpteerd massief houten beeld van een dame met residue van polychrome beschildering.
A Gothic carved solid wooden sculpture of a lady with traces of polychrome paint.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 160 / 240 -
#217“Dansende faun met cimbalen”. Een gepatineerd bronzen beeld.
"Dancing faun with cymbals." A patinated bronze sculpture.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 200 / 250 -
#636Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#236Een grote massief eiken dekenkoffer met paneelfronten.
A large solid oak blanket chest with panelled fronts.No longer availableDim. 74 x 125 x 60 cmEstimate: € 120 / 180