Other lots in this auction
-
#124Albert Steel“vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Een zeshoekige penseelkoker van meerkleurig Chinees porselein.
Un étui hexagonal en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#117Een dekselvaas van kobaltblauw Sèvres porselein, versierd met een handgeschilderd meerkleurig decor gesigneerd E. Corelle en met bronsbeslag.
Un vase couvert en porcelaine de Sèvres bleue cobalt, décor polychrome peint à la main signé E. Corelle et montures en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#42Een lot van drie etsen, Allen gesigneerd buiten de plaat:- Jongensportret. Van Giel.- Spelende kinderen met blokken”. Goudaan.- Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Romain Malfliet.
Un lot de trois eaux-fortes, signées hors planche:- Portrait de jeune homme. Van Giel.- Enfants qui jouent”. Goudaan.- Vue sur Anvers de la rive gauche. . Romain Malfliet.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#50Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 1,21 gEstimate: € 550 / 650 -
#415Een zwartgelakt Chinees tweedeurskastje met meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Une petite armoire à deux portes en laqué chinois, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 102 x 66 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#442“Personages”. Een zeefdruk naar een werk van Delvaux uit de verzamelde catalogus door Mira Jacob.
”Personnages”. Une sérigraphie d’après Delvaux du catalogue par Mira Jacob.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#354Panamarenko“Mankracht Vliegtuig”. Reproductie. Gesigneerd.
”Main d'oeuvre, avion”. Une reproduction. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272Rika Loyens“Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#21Een plexiglazen lezenaar en een houten tafelvitrine.
Un lutrin en plexiglas et une vitrine de table en bois.No longer availableDim. 33 x 53 & 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Rafael GorsenPeriod: °1942“Oude dame met wagentje”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Vieille dame et charette”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘84.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200

