Similar lots by type
-
#741Een komfoor van rood en geel koper. (Beschadiging). We voegen er twee rood koperen kandelaars aan toe.
Un poêlon en cuivre jaune et rouge. Dégât. Nous ajoutons deux chandeliers en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#21Een gevarieerd lot geel en rood koper, bestaande uit een oude koffiemolen, twee koffiepotten, een gedreven schaal, twee poffertjespannen, een puddingvorm, twee kleine pannetjes, een olielamp, enz.
Lot de cuivres rouges et jaunes comprenant un ancien moulin à café, deux cafetières, un plat repoussé, deux poêlons, une moule au pudding, deux petits poêlons, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#634Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.
Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#578Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 140 -
#621Een siervaas op schotel van messing en handbeschilderd glas in rococostijl, versierd met engeltjes en vrouwenhoofden. XIXe eeuw.
Un vase décoratif sur plateau en laiton et verre peint à la main style Rococo, décoration d’anges et têtes de femmes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 250 / 350 -
#618Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.
Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.No longer availableDim. h: 58 cm -
#393Twee paar kandelaars van verguld brons. Het eerste in met twee lichtpunten in Lodewijk XV-stijl en op houten voetstukken, het tweede paar versierd met ramskoppen en op drie voetjes in de vorm van leeuwen.
Deux paires de candélabres en bronze doré. La première à deux lumières de style Louis XV et sur bases en bois tourné, la deuxième décorée de têtes de bélier sur tripodes en forme de lions.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318Een paar messingen kandelaars met zes lichtpunten in drie niveaus in de vorm van een gestileerde boom.
Deux chandeliers en laiton à six bras en trois niveaux en forme d’arbre stylisé.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 120° / 200 -
#258Een paar lampenvoeten van bruingeglazuurd aardewerk.
Une paire de pieds de lampe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.
Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#361Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#353Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#321Een kandelaar in renaissancestijl met acht lichtpunten in twee niveaus.
Un chandelier de style Renaissance à huit bras en deux niveaux.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 180 / 240 -
#13Een lot verguld koper en brons, bestaande uit drie ovale fotokadertjes, een kandelaar gedragen door een putto, een kandelaar in Lodewijk XV stijl en een versiering in de vorm van een acanthusblad.
Lot de cuivres et de bronzes dorés comprenant trois cadres à photographies ovales, un candélabre porté par un putto, un bougeoir de style Louis XV et un ornement en forme de feuille d’acanthe.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#163Een oude messingen kassa op houten voet. Met twee sleutels.
Une caisse en laiton sur base en bois. Deux clés.No longer availableEstimate: € 250 / 280 -
#632Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#327Capodimonte“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#664Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.
Une lampe en fonte avec un abat-jour en verre satiné. Marque: ‘Degras’.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#151Davey’s patentEen scheepslantaarn van rood en geel koper.
Lanterne de bateau en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#313Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120 / 180 -
#97Twee recente en een oud olielampje, waarbij twee van terracotta en één van ijzer.
Trois lampes à huile diverses dont deux en terre cuite et une en fonte.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#96Een paar luchters van gepolychromeerd smeedijzer met tien lichtpunten in de vorm van gebladerte en versierd met glazen bloemetjes.
Paire de lustres en fer forgé polychrome à dix lumières et formant feuillages aux fleurs en verre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#381Twee paar koperen kandelaars, versier met glazen kralenslingertjes.
Deux paires de candélabres en cuivre décorés de guirlandes de perles en verre.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#141Een luchter van koper en kristal met acht lichtpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal avec huit bras, décoré avec des pendeloques.No longer availableEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#777Een lot van zes stoelen en een armstoel van eikenhout.
Un lot de six chaises et un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#568Een merkwaardig Chinees vaasje van meerkleurig porselein, versierd met een landschapsdecor.
Un petit vase chinois remarquable en porcelaine polychrome, décor d’un paysage.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 140 / 180 -
#413Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.
Deux boîtes à gants en bois de placage et noirci, le couvercle décoré de laiton incrusté.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#102R. Gilles“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol en katoen
Paire de carpettes persanes en laine et coton. Nouées main.No longer availableDim. 180 x 130 & 160 x 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#181Lambert EyckermansPeriod: 1884-1940Een bacchantische voorstellling met drinkende putti bij een wijnton. Terra cotta groep. Letsels en manco’s. XIXde eeuw. Gemonogrammeerd.
Bacchanale aux putti buvant autour d’un tonneau à vin. Terre cuite. Dégâts et manquants. XIX” siècle. Monogrammé.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 300 / 500 -
#187Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#455Seaderm, en Regine’s en LPGEen body lotion en een geparfumeerde body crème van 150 ml, 200 ml en drie verschillende verzorgings kits van LPG.
Un lotion corporel et une crème corporel parfumée de 150 ml, 200 ml. Et trois suites de soin de LPG.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#121Erich Schmidt-KestnerPeriod: 1877 - 1941“De baadster”. Een beeld van albast. Meerdere restauraties.
“La baigneuse”. Sculpture en albâtre. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.
Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Samengestelde eetkamer in notenhout.
Une salle à manger en bois de noyer, composée de meubles de différents styles.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#316Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van messing en tin. XXe eeuw.
Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 120 / 200



