Een paar oude walrustanden. Eerste helft XXe eeuw.

Deux dents de morse anciennes. première partie XXième siècle.
Dim. l: 24 cm
SKU: 1906180483.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 40 / 60

  • #822

    Een lot Duitstalige lectuur: - Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer - Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931. - “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)

    Een lot de lecture Allemander: - Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953 - Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer - Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931. - “Reise um die Erde”. Vingt éditions. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.
    Estimate: € 100 / 120
  • #84
    I. Werny

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 56 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    Een parelhalssnoer van lapis lazuli.

    Un collier de perles lapis lazuli.
    Estimate: € 60 / 100
  • #394

    Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.

    Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.
    Estimate: € 30 / 40
  • #222
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Huiselijk geluk”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.

    ”Bonheur domestique”. Encre sur papier. Signé.
    Dim. 37 x 54 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #704
    Albert De Deken

    “Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.

    ”Nu”. Encre sur papier. Signé.
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    ”Rotterdam”. Deux esquisses, crayon sur papier. Monogramme VR et dédié à Van Rijsselberghe.
    Dim. 17 x 10,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #130

    Une chaîne en or jaune 18 ct. et pendentif/broche sertie d’une pièce. Joseph II d’Autriche 1787.
    Dim. 16,72 g Ø 2,50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #152
    Julien Stappers

    “Stilleven met margrieten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, marguerites”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #413

    Un panier de pêcheur à la décoration de crabe et crevettes. Travail chinois.
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #614
    Chetan

    Dim. 90 x 117 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #205

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met vier verschillende munten. Herdenking Rubensjaar 1977. 20 frank Leopold I 1865. Jozef I van Oostenrijk 1915.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct. avec quatre pièces différentes. Année Rubens 1977. 20 francs Léopold I 1865. Joseph I d’Autriche 1915.
    Dim. 69,80 g Ø 2 cm
    Estimate: € 1600 / 1800

Veiling van 19 & 20 juni 2018

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00