#105
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#558
Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).
#218Daum, France
Een paar kandelaars met twee armen op ongelijke hoogte. Kleurloos kristal. Gemerkt.
A pair of candle holders with two arms at different heights. Colorless crystal. Marked.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#216H. De Cuyper
“Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.
"Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#346
Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#302A. Schaeken
Boszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#627
Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#698
Een lot van 17 stuks mineralen.
A lot of 17 pieces of minerals.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#312Frans De Vader
Bloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#501
Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
#143
Een beeld in metaal van 3 lopende windhonden op een granieten voet.
#325
‘Paardensport’, een oude panoramische litho, draagt de naam Stassinet.
'Paardensport', an old panoramic lithograph, is titled Stassinet.No longer availableDim. h 30 x b 114 cmEstimate: € 80 / 120