Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
J. Becker

Een paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.

Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.
Dim. 48 x 38 cm
SKU: 0602180122.
Categories: Papier, Pastel, XIXe eeuw.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #122
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Becker

  • #299
    C. Becker

    “Boerenkoppel”. Een hoogreliëf van gesculpteerd steen.

    “Couple campagnard”. Relief en pierre sculptée.
    No longer available
    Dim. 13 x 9 cm
    Estimate: € 100 / 120

Similar lots by type

  • #419
    Willem Dolphyn

    Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 14 x 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #359
    Alici Rymowicz
    Period: Kazan, 1907

    “Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    “Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #222

    “Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenktekens van vroegere tijden. Naar de natuur getekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aantekeningen door F.H. Mertens, stadsbibliothecaris. 1868. Franstalige versie, gesigneerd door Linnig.

    “Album Historique de la Ville d’Anvers”. Collection de vues et de monuments des temps passés. Dessins d’après nature et gravés sur cuivre par J. Linnig avec Notices Historiques par F. H. Mertens, Bibliothécaire de la Ville. Ed. Buschmann 1868. Signé par Linnig.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #632

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #204
    Louis Robbe
    Period: 1806-1887.

    “Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 60,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #164
    Albert Rieger
    Period: 1834 - 1905

    “Watermolen aan een bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.,

    “Moulin à eau sur une rivière de montagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 86 x 58 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #933

    Bronzen tazza met gedreven barokdecor. Gedateerd 1864-1889. Met marmeren voet.

    Tazza en bronze en relief, date 1864-1889. Basse en marbre.
    No longer available
    Dim. H/ 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #224

    “Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Gerestaureerd.

    “Historisch album der Stad Antwerpen”. Verzameling van 41 gezichten en gedenkteekens van vroegere tijden. Naar de natuur geteekend en in koper gesneden door J. Linnig en met historische aanteekeningen door J. H. Mertens, stadsbibliothecaris”. Ed. Dujardin-Van der Avoort, 1868. Restauré.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #951

    “Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Deel I tem III. Het later verschenen deel IV is niet aanwezig. 1816.

    “Geschiedenis der vaderlandsche schilderkunst. Roeland van Eynden & Adriaan der Willigen. Partie I -partie III. Partie 4 non inclus.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #514

    “Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.

    “Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #9
    Henri Schaefels

    “Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #529
    Mircea Manelici

    “Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #663

    Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.

    Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #749
    Tyssens

    “Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #754
    Bouchon

    Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17

    Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.
    No longer available
    Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #414
    Ignace Brice
    Period: 1795 - 1866

    “Zuster met boek.”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Nonne au livre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 81 x 63 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #1005
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #776

    Een eikenhouten kerkstoel met klapblad. Eerste helft XIXe eeuw. Poot gerestaureerd.

    Un petit meuble de prière en chêne avec abattant. Première partie XIXième siècle. Un pied a subit une restauration.
    No longer available
    Dim. 84 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #342
    Petrus Paulus II Schiedges
    Period: 1860 - 1922

    “Nachtelijke marine”. Olieverf op doek. Gesigeerd. Herdoekt.

    “Marine nocturne”. Huile sur toile. Signée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 42 x 62 cm
    Estimate: € 280 / 240
  • #189
    Albert Rieger
    Period: 1834 - 1905

    “Bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au torrent”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 86 x 58 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #566

    Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes. XIXe eeuw.

    Un meuble de coin à deux portes en chêne, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 157 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #884
    LIeven Walschap
    Period: °1930

    “Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #1096

    Een paar armstoelen.

    Paire de fauteuils.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #24

    “Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Vue des dunes”. Huile sur panneau. Signé illisiblement.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #220

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #570

    Een eikenhouten salon met gecanneerde ruggen en leuningen en met klauwpoten vooraan, bestaande uit een driezit (200 x 90 x 75 cm)en twee armstoelen (80 x 90 x 75 cm) met kussen van amberkleurig fluweel. Engelse stijl, omstreeks 1930.

    Salon en chêne aux dossiers et accoudoirs cannés. Pied griffes à l’avant. Comprenant un canapé trois places (200 x 90 x 75 cm) et deux fauteuils (80 x 90 x 75 cm) aux coussins en velours ambre. Style anglais, vers 1930.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #420

    Een XIXe eeuws spinnewiel.

    Rouet ancien. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #463

    Een grote vierkante doos van gelakt hout met een handgeschilderd decor. Chinees werk.

    Grande boîte carrée en bois laqué à décor peint à la main. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 47 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402

    Twee kinderstoeltjes met rieten zit.

    Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #938

    Een karaf en een schenkkan met tinnen deksel van Luiks glas.

    Une carafe et une verseuse avec couvercle en étain et en verre de Liège.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #1042

    Een houten staafbarometer.

    Baromètre doit en bois.
    No longer available
    Dim. 104 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #163

    “De paardenmenner”. Een groep van groengepatineerd brons naar één van de voorstelling ven “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    “Le dompteur de cheval”. Groupe en bronze à patine verte d’après “les chevaux de Marly” par Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #689

    “Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.

    “Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #665

    Een zwartgelakte commode tombeau met drie laden, versierd met bloemenmarquetterie en met bloemvormige bronzen trekkers.

    Commode tombeau laquée noire à trois tiroirs décorés de marquetterie florale et aux anses de bronze en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. b: 93 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More