Similar lots by type
-
#152Jules BrouwersPeriod: 1869 - 1955“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#534Sylvie Alberghs“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75 / 100 -
#580“Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Village de montagne. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442“Leeuwin”. Een houtskooltekening. In de geest van Pierre-Paul Jouve.
Lionne. Un dessin au fusain. Dans l'esprit de Pierre-Paul Jouve.No longer availableDim. 15,5 x 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#560“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Marine. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#472Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020“Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35x25cmEstimate: € 60 / 80 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#385“Landschap”. Aquarel op papier. In de geest van Dirk Smorenberg.
Paysage. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit de Dirk Smorenberg.No longer availableDim. 19x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432“Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.
Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#414“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#439“Zonder titel”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#424“Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.
Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#419“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#422“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#390“Bruggetje”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Petit pont. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#462Lode VerhoevenEen schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75 / 100 -
#186“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#540“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#172“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#429“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300
Other lots in this auction
-
#368Een jardinière van Satsuma-aardewerk.
Une jardinière en poterie de Satsuma.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#82A. Janson“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 73 x 101 cmEstimate: € 60 / 100 -
#196Een gefineerde notenhouten speeltafel met uitneembaar speelvlak met aan de ene kant fineer, aan de andere groen vilt en eronder een schaakbord. Onder het kantelblad een opbergruimte.
Une table de jeu en placage de noyer avec surface de jeu amovible avec placage d'un côté, feutre vert de l'autre et un échiquier en dessous. Espace de rangement sous le plateau basculant.No longer availableDim. 95x95x75cmEstimate: € 100 / 120 -
#262Em. Charton“British Prince”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Prince britannique. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 100 / 160 -
#454Salvador Dali“Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.
“Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 320 / 350 -
#487Een paar bronzen vazen, versierd met twee friezen van cloisonné en met handvatten in de vorm van fabeldieren. Japan, XIXe eeuw.
Paire de vases en bronze, à décor de deux frises cloisonnées et d'anses en forme de créatures mythiques. Japon, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#489Lode Verhoeven“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#16Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Un ensemble de six chaises en acajou anglais, recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H:97cmEstimate: € 40 / 60 -
#259D. Col“Personage”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Personnage”. Une étude au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 50 / 75 -
#389Vic Estercam“Stemmige scène”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Scène d'ambiance. Huile sur panneau. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 75x60cmEstimate: € 100 / 120 -
#450Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.
Tête de Bouddha. Bronze patiné noir sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#330Twee sets antilopenhoorns.
Deux paires de cornes d'antilope.No longer availableDim. 29 & 25 cmEstimate: € 80 / 120

