Other lots in this auction
-
#499Cassen
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale smaragd van ± 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 500 / 600 -
#68
“Spaanse mandolinespeler.” Beeldje uit zamak gemonteerd als lamp.
”Joueur de mandoline espagnol”. Une statue en régule montée en lampe.No longer availableDim. 52 cm (30 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#357Wedgwood
Terrine met onderschaal van creamware. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1770 (schaal van latere datum).
Terrine et présentoir e en creamware. Marque sous la base. +- 1770. (présentoir plus récent).No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#290
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâts.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#497Swarovski
Twee setjes diertjes van geslepen en deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit vier gansjes, een kip en een haan en drie kuikentjes.
Deux paires de petits animaux en cristal taillé et partiellement satiné incolore, comprenant quatre oies, une poule, un coq et trois poussins.No longer availableDim. h: 0,5 - 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384
Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.
Une assiette en pâte de verre à décor bleu et blanc Ronda et rebord chantourné. Marque au dos, des épées sous glaçure bleue. Tournai, XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#418Ebena
Drie diverse dozen. Jaren 20.
Trois boîtes différentes des années ‘20.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 30 / 40 -
#591
“Wijze met hert”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et cerf”. une statue en ivoire sculptée polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 220 -
#724
“Cipressen”. Olieverf op board. Sporen van een handtekening.
”Cyprès”. Huile sur carton. Porte des traces d’une signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#766
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 150 x 100 cmEstimate: € 40 / 60