Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.
Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.

Een paar polychrome beeldjes van porselein en biscuit. Voorstelling van een vrouw met een bloemenmand en een man met een grote lege mand. Onderaan gemerkt, mogelijk Kiyelka, eerste kwart van de XXste eeuw. Minuscule herstelling aan een bloem.

A pair of polychrome porcelain and biscuit figurines. Depicting a woman with a basket of flowers and a man with a large empty basket. Marked at the bottom, possibly Kiyelka, first quarter of the 20th century. Tiny repair on a flower.
Dim. H. 34 cm
SKU: 2701260153.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 200 / 220
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #122
    Joseph François Belin

    “V’la le Plaisir”. Bronzen beeld met bruin patina van een jonge werkvrouw met een koker met windroos over de schouder. Gesigneerd.

    "V’la le Plaisir". Bronze sculpture with brown patina of a young female worker with a quiver of arrows over her shoulder. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 320 / 540
  • #142
    Ernest Welvaert
    Period: 1880 - 1946

    “Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.

    "The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930.
    Place a bid ›
    Dim. 71 x 110 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #354
    Germaine Brus
    Period: °1915

    “Staand naakt” potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    "Reclining nude" pencil on paper. Signed. Dated '79.
    Place a bid ›
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #32

    ‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend in de rechter bovenhoek.

    'Portrait of a man with a beard', oil on canvas. Signed in the top right corner.
    Place a bid ›
    Dim. 47/43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #129
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    Place a bid ›
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #294
    Gerard Jacobs
    Period: 1865 - 1958

    “Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.

    "At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs.
    Place a bid ›
    Dim. 28 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94
    Henri Joseph F. Piéron
    Period: 1856 - 1912

    “Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.

    "Cows by the water", a painting, oil on canvas in gilded frame, signed. Tear in the canvas. Dated 1877.
    Place a bid ›
    Dim. 60 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 41.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #9

    Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.

    Two painted miniatures with female portraits.
    Place a bid ›
    Dim. H 9, B 7 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #372

    ‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.

    'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies.
    Place a bid ›
    Dim. 62/46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #292
    Henri Ramaeker
    Period: 1887-1957

    ‘Dorpszicht’, een monochrome ets in kubistische stijl. Getekend Ramah.

    ‘Village view’, a monochrome etching in Cubist style. Signed Ramah.
    Place a bid ›
    Dim. 20/24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #98
    Hans Müller
    Period: 1873 - 1937

    Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.

    A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 18 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #367

    Een grote Chinese cilindervaas met blauw op wit decor van een paleis aan het water.

    A large Chinese cylindrical vase with blue on white decoration of a palace by the water.
    Place a bid ›
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11

    Een ronde bronzen plaquette met Napoleon in hoogreliëf.

    A round bronze plaque depicting Napoleon in high relief.
    Place a bid ›
    Dim. Ø 15.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.

    A small icon with a silver riza. 925/1000.
    Place a bid ›
    Dim. 11/9 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #343

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.

    A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration.
    Place a bid ›
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #17

    Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.

    A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal.
    Place a bid ›
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #323

    Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.

    A set of 2 Chinese porcelain bowls.
    Place a bid ›
    Dim. 5.5 x 28 x 22.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121

    Een lot van 2 bronzen plaquettes, naar Mucha.

    A lot of 2 bronze plaques, after Mucha.
    Place a bid ›
    Dim. 23 x 9 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #397
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Place a bid ›
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #317

    Een verzilverd Chinees vaasje met een decor in hoogreliëf, onderaan gemerkt.

    A silver-plated Chinese vase with a high-relief decoration, marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More