#499
“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Mother with brood". A painting, oil on panel. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 64 x 54cmEstimate: € 250/350 -
#65Antonín Šuman TON (Thonet Tsjechië)
#216
Een massief eiken secretaire met marqueterie sterren inleg in ebbenhout. 10 laden binnenin en 3 grote laden onder.
#48
Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
#28
#514Harry BuyckPeriod: °1928-2017
“Tafereel op zebrapad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#9
#574
Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#18
A set of 11 handcrafted vintage tiles. Monogrammed. Era: 1960s.No longer availableDim. 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 40/60 -
#197René Lalique
Een grote Lalique schotel met eikenblad patroon. Verso gemerkt.
#56
Een mahoniehouten tafel op gesculpteerde voet.
A mahogany table with sculpted base.No longer availableDim. 71 x 125 x 94cmEstimate: € 40/60 -
#141Theo Vos
Een witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
A white glazed earthenware heron with craquelure. Gouda, South Holland. Art Deco style. Not marked.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 220/340