#384
Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.
#675
Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .
#659
#478
#547
Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.
#643
Een jaren 60 kristallen modernistische vaas.
A 1960s crystal modernist vase.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#246
Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.
#273
Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75/100 -
#450
Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#196
Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
#220
Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
A crater vase of glass, treated with acid, with a silver-plated metal rim.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 200/250