Other lots in this auction
-
#316
Een paar gebeeldhouwde cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl, bekleed met rood fluweel.
Une paire de cabriolets sculptés de style Louis XV recouvert de velours rouge.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 50/80 -
#199Fr. Van Biesbroeck
“Sint Alphonsus Rodriguez (1532 - 1617)”. Een levensgroot beeld van polychroom gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw. Gesigneerd op het voetstuk.
“Saint Alphonse Rodriguez (1532-1617)”. Statue de taille nature en bois sculpté et polychromé. XIXe siècle. Signée sur la base.No longer availableDim. h: 173 cmEstimate: € 1200/2000 -
#547
Een hoge beursvormige vaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen en goud. Op de hals twee vergulde draken in reliëf. Canton, XIXde eeuw.
Haut vase boursiforme en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col deux dragons dorés en relief. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#467Albert Poels
“Maria en kind.” Twee terracotta beelden.
“Vierge à l’Enfant”. Deux statues en terre cuite.No longer availableDim. h 48 & h 53 cmEstimate: € 100/150 -
#449
Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.
Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.No longer availableDim. 49 x 32 & 47 x 42 cmEstimate: € 60/100 -
#27
Een lot van drie karaffen en een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Trois carafes et un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#396
Vergulde spiegel met console.
Miroir doré avec console.No longer availableDim. 140 x 68/84 x 110 cmEstimate: € 120/200 -
#65Christofle
Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.
Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#149Fernand Comhaire
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 05/97
“Autoportrait”. Huile sur panneau. Signé et daté 05/97.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#313
Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.
Coupe en faïence italienne à monture en métal.No longer availableDim. 33 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#450
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120