Other lots in this auction
-
#480Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#444Een lot van acht presse-papiers, waarbij vijf van Italiaans glas met kleurrijke inclusies en namen, één glazen met een Christus, één kleurloze met een geslepen gezicht en één van grijs marmer.
Un lot de huit presse-papiers, dont cinq italiens aux inclusions et noms en couleurs, un en verre avec le Christ, un incolore au visage taillé et un en marbre gris.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#533Een paar balustervazen met een blauw en wit Chinees decor van vogels in bloeiende theebomen. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre, décor bleu et blanc chinois d’oiseaux dans des arbres à thé en floraison. Socles en bois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#747Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160 / 180 -
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#438“Singelberg. Het kasteel & het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.
”Singelberg. Het kasteel en het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#84Leo Maricq“Sluis te Brabant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ecluse, Brabant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#877Twee boeken over Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.
Deux livres en relation avec Ferrari:- “Ferrari 70 years”. Dennis Adler. Ed. Quarto publishing. 2016.- “Het ultieme verhaal van Ferrari”. Brian Laban. Ed. Parragon. Bath, 2002.No longer availableEstimate: € 26 / 30 -
#286Een rond bijzetkastje van mahoniehoutfineer met één lade en een zwart marmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage acajou à un tiroir et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#889Adams, TunstallEen aardewerken theeservies met het decor ‘Cries of London’, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot op schoteltje, tien kopjes en twaalf schoteltje en een schotel voor gebak. Onderaan gemerkt.
Une service à thé en faïence, décor ‘Cries of London’, comprenant une théière, pot à lait, sucrier sur un petit plat, dix tasses et douze sous-tasses, et un plat à tarte. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#173Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 200

