Other lots in this auction
-
#611Een bronzen tijger met donker patina. Japans werk, gemerkt van Genryusai Seiya. Tijdperk Meiji. Op houten sokkel.
Un tigre en bronze à patine foncée. Travail japonais, marque Genryusai Seiya. Période Meiji. Sur socle en bois.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#352Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Zomers straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue estivale”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279L. Wolter“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Gustave DierkensPeriod: 1885 - 1940“De Piere uit de Assels, Drongen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd juni 1939.
”Le Piere, Assels, Drongen”. Huile sur panneau. Signé et daté au dos juin 1939.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#133Een hertengewei uit 1929. Op muurplaat.
Un bois de cerf de 1929. Sur planche murale.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#696Een paar appliques in barokke stijl.
Une paire d’appliques style Baroque.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150 / 200 -
#208“Vrouwelijk naakt”. Een modern bronzen beeld. Gesigneerd ‘Chana Orloff 1925’. Postume geut.
”Nu féminin”. Une statue moderne en bronze. Signée ‘Chana Orloff 1925”. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1600 / 2000 -
#346Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 113 x 113 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#483Een gesculpteerde Afrikaanse nijlpaardtand.
Une dent d'hippopotame africain sculptéNo longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#684Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#589Theepotje van Chinees porselein versierd met een hofscène met talrijke personages. Kleine schilfer aan de tuit.
Une théière en porcelaine de Chine au décor d’une scène de la court et multiples personnages. Petit éclat au bec verseur.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 40 / 50

