#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#233Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#625Een set van 7 vintage design metalen framestoelen met daim bekleding.
#96Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.No longer availableDim. 57 x Ø72cmEstimate: € 200 / 225 -
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#392André Goezu‘A L’Affut’, Lithografie, buiten de plaat getekend A. Goezu, nr 20/35.
"A L'Affut", Lithograph, signed outside the plate by A. Goezu, no. 20/35.No longer availableDim. h 21 x b 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#452“Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#2“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Winter landscape with farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38,5 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#264‘Interieur met drinkende mannen’, olie op paneel, onleesbaar gesigneerd.
#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of a meadow with a village in the background." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 27 x 45 cmEstimate: € 220 / 340