#316
Buffet en chêne sculpté, le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 90 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#578
Een liggend hert van tin.
Cerf couché en étain.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#528
Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté. Baoulé, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 65 / 80 -
#242
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#501
“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
#350
#496Shiraz
Oosters tapijt met medaillon. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 160 x 114 cmEstimate: € 100 / 120 -
#488
Twee houten kistjes, zowel binnen als buiten geparketteerd. Zonder sleuteltjes.
Deux coffrets en bois, parquetés à l’intérieur ainsi qu’à l’extérieur. Sans clés.No longer availableDim. 22 x 30 & 25 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#251
“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
#378
#217Eugène Marioton
“Belluaire”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Belluaire”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 500 / 600 -
#516
Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.No longer availableDim. 55 x 55 x 55 cmEstimate: € 50 / 80