Similar lots by type
-
#478
Een werpmes van de Kipinga, Azande.
Couteau de jet des Kipinga, Azande.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#805
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit dienbladen, olie-en azijnstelletjes, een serviethouder en een sauskom. Grotendeels Wiskemann.
Lot varié de métal argenté comprenant des plateaux, des crudités, un rond de serviette et une saucière. En grande partie Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#824
Een metalen paraplustaander.
Porte-parapluie en métal.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927
“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260 / 280 -
#787
Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#9Paul LautersPeriod: 1806 - 1875
“Gevallen boomstam”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1846.
“Bûche”. Dessin sur papier. Signé et daté 1846.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Marie SegersPeriod: 1922 - 1979
“Damesportret”. Aquatint en droge naald. Toegeschreven aan.
“Portrait de dame”. Aquatinte et pointe sèche. Attribué à.No longer availableDim. 35 x 25,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#755
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 240 / 280 -
#131
Een oude jagersdolk met gegraveerd lemmer.
Dague de chasseur ancienne à la lame gravé.No longer availableDim. L 57 cmEstimate: € 140 / 180 -
#362H.W.L. Blooys
Kunstmap met zeven erotische litho’s. Gedateerd 1979. Map in potlood gesigneerd en genummerd 29/120.
Portefeuille à sept lithographies érotiques. Datées 1979. Couverture signé en crayon et numéroté 29/120.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één centrale diamant van ± 0,10 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,10 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#83
Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Petite calèche à quatre chevaux et trois personnages. Groupe en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#305
Een gebogen commode van gefineerd hout in Empirestijl met twee deuren, koperen monturen en een roze marmeren blad.
Commode galbée en bois de placage de style Empire ouvrant à deux portes aux montures en cuivre et à tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 200 / 240 -
#723Jaeger
“Petite Neuchateloise”. Een mini muziekklokje met handgeschilderde bloemen.
“Petite Neuchateloise”. Pendule miniature à la musique décorée de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 40 / 60