Similar lots by type
-
#487Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
Deux chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#376Een messingen luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en laiton à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#392Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#715Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#553Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#525Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#366Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#6Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100 -
#693Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220 -
#467Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
Une lampe de bureau du XIXème siècle en cuivre. Lampe à pétrol.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#414Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.No longer availableDim. h : 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#23Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
Une paire de candélabres anglais en laiton. +- 1800.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#707Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.
Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.No longer availableDim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#721Een paar eieren van cloisonné op koper, versierd met een bloemendecor.
Une paire d’oeufs en cloisonné sur cuivre, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#198Een paar kandelaars van brons met telkens drie vergulde lichtpunten, gedragen door een putto en op een voetstuk van wit marmer.
Une paire de candélabres en bronze à trois points lumineux dorées, portés par un putto et sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#575Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#441Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XVI.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 50 -
#197Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700 / 800 -
#580Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460 / 500 -
#431Een Art-Deco lampje met een bronzen zwaantje op een marmeren voet.
Une petite lampe Art Déco avec un cygne en bronze sur pied en marbre.No longer availableDim. h: 13 cm; l: 21 cmEstimate: € 42 / 50 -
#585Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460 / 500 -
#271Een Art-Deco lampje met twee kindjes op een marmeren voet.
Une petite lampe Art Déco sous forme de deux enfants sur socle en marbre.No longer availableDim. 18 x 30 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#589Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250 / 350 -
#370Een halssnoer van Tibetaans koraal.
Un collier en corail du Tibet.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#118HohnerEen paar mondharmonicas in etui.
Une paire de harmonicas dans un étui.No longer availableDim. L 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322Christian-Pieter SnijdersPeriod: 1881 - 1943“Binnenhaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en waarschijnlijk uit de XIXde eeuw.
”Port d’intérieur”. Huile sur toile. Signée et probablement du XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#301“Jonge vrouw met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gemerkt achteraan.
”Jeune femme et fleurs”. Une statue en biscuit blanc monochrome. Marque au dos.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Buuk“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#803Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#319A. Istas“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met religieuze teksten.
Un tapis Kashmir en soie et laine nouée main. Décoration de textes religieux.No longer availableDim. 184 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#371KaiserEen violist, een Napoleontisch soldaat en een jongen met vogeltjes van meerkleurig porselein. De eerste twee onderaan gemerkt. Restauratie aan het hoofd van de jongen.
Un violoniste, un soldat de Napoléon et un garçon avec des oiseaux en porcelaine polychrome. Les deux premiers portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#425Royal CopenhagenSet van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#778Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
Deux livres: ‘ Superbikes’ et ‘Motorcycling’.No longer availableEstimate: € 22 / 25

