#273
#212
“In Fide Constans”. Een tinnen sierbord met wapenschild.
#25
Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#17
#108
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
#79
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 80/100 -
#205
“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
#252
Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35/45 -
#265Myott, Staffordhire, England
Twee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/15 -
#96
Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
#106
Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25