Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.

Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.

A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.
Dim. H. 42 cm
SKU: 0703230137.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 600 / 800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #368

    Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.

    A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.
    No longer available
    Dim. H.26 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #150

    Een 18 Karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,68 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,55 ct. FVSI1.

    An 18 karat white gold ring set with a central diamond of +- 0.68 ct. and brilliants with a combined weight of +-0.55 ct. FVSI1.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 1650 / 1750
  • #682

    “Vrouwenportret.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 1/1. Onleesbaar gesigneerd.

    “Women's portrait.” Mixed media on paper. Numbered 1/1. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #78

    Een messingen kandelaar met vijf lichtpunten. Gedragen door vier olifantenhoofden als poten.

    A brass candlestick with five light points. Carried by four elephant heads as legs.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #550

    Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale tourmalijn van +- 0,40 ct.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central tourmaline of +- 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,58 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #340

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.

    A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #375

    Een schomeelstoel van stoomgebogen hout in thonetstijl. Rieten rug en zit.

    A rocking chair made of steam-bent wood in Thonet style. Wicker back and seat.
    No longer available
    Dim. H:
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #610
    Must de Cartier

    Een bruinlederen portefeuille in originele doos, met stofdoos en certificaat.

    A brown leather wallet in original box, with dust box and certificate.
    No longer available
    Dim. 10 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #482
    Jos Dufour
    Period: 1896-1976

    “Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.

    “Farmhouses in winter”. Oil paint on panel. Signed and with dedication on the back dated 1950.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #362
    Joz. De Swerts

    Een lot van vier gravures in negatief. “Karnaval.”, “Hoofd met kruis op achtergrond.” & “Twee gezichten.” Gesigneerd binnen de plaat.

    A lot of four engravings in negative. “Carnival.”, “Head with cross in background.” & "Two faces." Signed inside the plate.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #140

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.29 ct.
    No longer available
    Dim. 7,40 g
    Estimate: € 1600 / 1700
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More