Other lots in this auction
-
#292Jos De Swerts“Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
« Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#248“Missale Romanum”. In leder gebonden en met houten pupiter. 1923.
Missel romain. Reliure en cuir et pupitre en bois. 1923.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#369Een vintage luchtertje van oranje gekleurd metaal met vier glazen bollen. Bijgevoegd twee bijpassende lampvoetjes. Jaren ‘60.
Un lustre vintage en métal de couleur orange avec quatre boules de verre. Ci-joint, deux pieds de lampe assortis. années 60.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#682Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#571AkkordEen vintage radio met slangenimitatie.
Une radio vintage à l'imitation de serpent.No longer availableDim. H:23cmEstimate: € 150 / 200 -
#302Een goudgepatineerd smeedijzeren luchtertje met drie lichtpunten.
Lustre en fer forgé patiné or à trois points lumineux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.
Mère et enfant . Ensemble mural en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#150Een 18 K geelgouden armband met gegraveerde sterren en ingelegd met geometrische motieven van 18 K witgoud.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec étoiles gravées et incrusté de motifs géométriques en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 95,35 gEstimate: € 3000 / 3400 -
#332“Huldealbum aan kunstschilder Alfred Ost en toondichter Arthur Meulemans bij hun zestigste verjaardag 1884 - 1944.
Album hommage au peintre Alfred Ost et au compositeur Arthur Meulemans pour leur soixantième anniversaire 1884 - 1944.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#642Prakash“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#2Royal CopenhagenEen poesje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un chaton en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25 / 40 -
#44Roger Hebbelinck“Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.
« Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 50 / 75

