Other lots in this auction
-
#206
Een antieke tafel in renaissancestijl, rijkeleijk uitgewerkt met balusterpoten, vruchten en leeuwenkoppen. Ringen manco.
Table ancienne de style Renaissance, richement décorée de pieds balustres, de fruits et de têtes de lions. Anneaux manquants.No longer availableDim. 73 x 131 x 79 cmEstimate: € 250/350 -
#501
“Dansende shiva”. Bronzen beeld. XIXde eeuw. Met certificaat.
"Shiva dansant". Statue de bronze. XIXème siècle. Avec certificat.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 600/800 -
#544Rik BrouwersPeriod: 1904 - 1978
“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesol". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/50 -
#243
Een paar kleine cassolettes van beige marmer met verguld bronzen monturen.
Paire de petites cassolettes en marbre beige et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 100/180 -
#513
Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle carré à décor bleu sur blanc et les couvercles décorés de chiens de fo. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260/280 -
#285
Een bronzen windwijzertje met een vliegende zwaan en op een groen marmeren sokkeltje.
Une girouette en bronze avec un cygne volant et sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#211
Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#197
Een tweearmige wandkandelaar van groengepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met geslepen spiegeltjes en guirlandes.
Applique à deux bras en bois patiné vert de style Louis XVI à miroirs taillés et guirlandes.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60/80 -
#202
Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.
Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.No longer availableDim. 98 x 108 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#502
Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.
Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.No longer availableDim. 118 x 101 cmEstimate: € 250/280 -
#21
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.No longer availableDim. h: 30 en 31 cmEstimate: € 40/50 -
#14Claudio
“Geveltje”. Een houten kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Braziliaanse school.
"Façade". Une œuvre d'art en bois. Signé et daté '76. Ecole brésilienne.No longer availableDim. 42,5 x 26 cmEstimate: € 60/100