#673Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
#81Hergé“Kuifje Collectie, het komplete werk van Hergé”, uitgegeven door Lekturama. Een lot van 20 hardcover verzamelalbums, inclusief box met 8 mini-albums. Bijgevoegd mini-album “Kuifje in het land van de Sovjets”, en een lotje speelkaarten.
"Tintin Collection, the complete works of Hergé", published by Lekturama. A lot of 20 hardcover collector's albums, including a box with 8 mini-albums. Included mini-album "Tintin in the Land of the Soviets", and a set of playing cards.No longer availableEstimate: € 150 / 175 -
#100Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens met een diamand JVS1-JVVS1 met een gezamenlijk gewicht van 1,96 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings each set with a diamond JVS1-JVVS1, with a total weight of 1.96 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 2700 / 2900 -
#443Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
A steatite statue of the Chinese god of longevity Shou.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#217Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
#119Maurice SchelckPeriod: 1906-1978“Winters rivierzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#50Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met twee kleine briljantjes.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with two small diamonds.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 170 / 250 -
#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30