#491Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#428Edgard AubryEen aardewerk vaas met drip-glaze, ca 1930, onderaan gemerkt Aubry Edgard, Bouffioulx.
An earthenware vase with drip-glaze, ca 1930, marked Aubry Edgard, Bouffioulx.No longer availableDim. h 32 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#251Les etains des potstainiers hutoisEen lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
A lamp base with a stained glass shade in the style of Tiffany. Marked with the label "Les etains des potstainiers hutois".No longer availableDim. 61 x 41cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#185Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#329Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#511Leo NelenPeriod: 1938-2012“Eierhoedster”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Schilferschade aan de vingers.
"Egg collector". A dark patinated earthenware sculpture. Flake damage to the fingers.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 200 / 300