#160Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,64 ct. FSI1 - VS2. Bezet met baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.64 ct. FSI1 – VS2. Set with baguette diamonds with a total weight of 0.56 ct.No longer availableDim. 6,25 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#217Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#280Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
#443Een spekstenen beeld van de Chinese geluksgod Shou (lang leven).
A steatite statue of the Chinese god of longevity Shou.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
#407Een lot Chinees porseleinen sierborden. Diverse taferelen en decor. Onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain decorative plates. Various scenes and decorations. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø29cmEstimate: € 60 / 90 -
#83Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa, onderaan gemerkt.
#127Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.
An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.No longer availableDim. 33 x 53cmEstimate: € 400 / 500 -
#686Een handgeknoopt Perzische loper.
#662Een vierkante massief eiken salontafel.
A square solid oak coffee table.No longer availableDim. 40 x 100 x 100Estimate: € 25 / 50