#85Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.
A French porcelain jardinière with floral decoration and dragon heads. 1 piece of dragon ear is missing.No longer availableDim. 42 x 23cmEstimate: € 100 / 150 -
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
#613Sheffield CutleryEen verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#126Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#349Drie etuis met een reeks van twaalf art nouveau messenleggers, 12 dessertvorken en acht dessertlepels.
#477FalksEen vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage Glamor diamond lamp from the second half of the previous century.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 80 / 120