#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#33Een koperen lessenaar met boek Iliade.
A copper lectern with book Iliad.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Een wijwatervat van biscuit versierd met engelen. Gemerkt.
A holy water font made of biscuit, decorated with angels. Marked.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#295Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622“Dansende vrouw”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Dancing woman." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58cmEstimate: € 75 / 125 -
#616Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#242Frans Van Tongerloo“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1925.
"Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1925 at the bottom.No longer availableDim. 54 x 68cmEstimate: € 200 / 300 -
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
#161Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#379Sergio Zaffanello‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.
#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#136Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
An oak wardrobe, 2 doors with sculpted lines and 2 drawers at the bottom.No longer availableDim. 224 x 54 x 158cmEstimate: € 120 / 200