#382Een lot van 2 keramische vintage schalen waaronder een bord met vis decor getekend Vallauris en een vakjesschaal in de vorm van een vis.
A lot of 2 ceramic vintage bowls including a dish with fish decor signed Vallauris and a compartmentalized bowl in the shape of a fish.No longer availableDim. l 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#475Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#335Een Marie-Therese luchter met 5 armen te herbedraden.
#104“Antverpia”. Gekleurde gravure naar een origineel van Joris Hoefnagel d.d. 1598, met gedichten van Daniel Rogers en Julius Scaliger.
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#578Een zeskantige lantaarn met gebogen glas.
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#597Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#292HutschenreutherEen kobaltblauwe Hutschenreuther vaas met vergulde florale decoraties.
A cobalt blue Hutschenreuther vase with gilded floral decorations.No longer availableDim. h 50 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een bijzettafeltje met rond marmeren blad, 3 ijzeren poten met brons gesculpteerde bokkenhoofden en hoeven.
A side table with a round marble top, 3 iron legs with bronze sculpted goat heads and hooves.No longer availableDim. 53 x Ø40cmEstimate: € 80 / 100 -
#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160