#660Een zakhorloge met horloge ketting. Omstreeks 1916. Keine schade aan de wijzerplaat.
#415Een Chinese hardhouten sokkel met roze marmeren blad.
A Chinese hardwood pedestal with a pink marble top.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623ThulinEen meerkleurige Art Deco vaas, onderaan gemerkt toegeschreven aan Thulin faïence.
#3Lladro‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#410Een zilveren ketting met hanger bezet met diamand oude slijp, +- 0,20 ct.
A silver chain with pendant set with old cut diamonds, approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 8,54 gEstimate: € 150 / 200 -
#484“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#34Julien Schaeverbeke‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
#112Oswald PoreauPeriod: 1877 - 1955“Bloemenstilleven met waaier en handschoenen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flower still life with fan and gloves." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#76Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
A whitewashed wooden display cabinet with door and 2 levels.No longer availableDim. 107 x 60 x 60cmEstimate: € 100 / 150