#99“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Flemish actors." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 90 x 130cmEstimate: € 80 / 120 -
#177DelvauxEen zwart lederen handtas met lange verstelbare schouderriem. Model Madame.
#520Een 18 kt geel en witgouden ring met centrale saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow and white gold ring with a central sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableEstimate: € 260 / 320 -
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
#650Een 18 kt witgouden hanger bezet met bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#656Een lot van 6 salonstoelen met gestoffeerde fluwelen zitting.
A set of 6 salon chairs with upholstered velvet seats.No longer availableDim. 95 x 50 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Lladro‘Onward’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1742, 460/1000, op houten sokkel.
#253Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 149 x 214cmEstimate: € 80 / 120