#295Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#400Een lot van 7 zilveren armbanden in diverse uitvoeringen. Gemerkt.
A lot of 7 silver bracelets in various designs. Hallmarked.No longer availableDim. 800 - 835‰ 97,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#649Een hoekkastje met gesculpteerde deuren met hierop middeleeuwse figuren.
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#218Een houten geploychromeerd Corpus Christi beeld. Armen manco. Eind 17e eeuws.
A wooden polychromed Corpus Christi sculpture. Arms missing. Late 17th century.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 250 -
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
#580Een 18 kt geelgouden ring bezet met een briljant en en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond and rubies with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 500 / 600 -
#236Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
#622“Dansende vrouw”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Dancing woman." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58cmEstimate: € 75 / 125 -
#47Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 70 / 90 -
#150Een paar oorbellen van 18 kt wit goud in de vorm van takken bezet met briljanten. Met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
#615Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 205 x 140cmEstimate: € 50 / 75