#206Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#676Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#26Een houten ronde salontafel met glazen blad en vlechtwerk op leeuwenpoten voet.
A wooden round coffee table with a glass top and wickerwork on lion paw feet.No longer availableDim. 50 x Ø79cmEstimate: € 40 / 60 -
#544Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Playing Time”. Genummerd 30/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
"Playing Time". Numbered 30/150 and signed in the plate with a stamp and dry seal.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 200 / 220 -
#596Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 40 / 60 -
#255ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#586Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#143František Jirák TATRAPeriod: 1960“Monti 300”. Een vintage mid-century design highboard bestaande uit 2 aansluitende delen met bovenaan glazen schuifdeuren, onderaan 1 met middenverdiep en schuifdeur en 1 met deur en 5 laden. Model Monti, door František Jirák voor TATRA.
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#177DelvauxEen zwart lederen handtas met lange verstelbare schouderriem. Model Madame.
A black leather handbag with a long adjustable shoulder strap. Model Madame.No longer availableEstimate: € 580 / 900