Other lots in this auction
-
#729Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen. Eén binnenin gebarsten.
Un lot de trois presse papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur. Une pièce est fissurée.No longer availableDim. h: ! - 10 cmEstimate: € 100 / 160 -
#159Robert van CauwenberghePeriod: 1905 - 1985“Stilleven met kruik, perziken, krab, vis en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cruche, pêches, crabe, poissons et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#745Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 208 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83Een paar barokke engeltjes van verguld gips. Eén arm hersteld.
Deux angelots en plâtre doré, style Baroque. Un bras a été réparé.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#769Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#232“Ontbijt in de tuin”. Olieverf op doek. Naar Claude Monet. Achteraan gesigneerd Wan Guo en gedateerd 2007.
“Petit déjeuner au jardin”. Huile sur toile. D’après Claude Monet. Signature au verso: Wan Guo et datée 2007.No longer availableDim. 118 x 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#238Sonja RykielEen handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#744Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#210Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Bague en or jaune 18 ct filigrané sertie d’ambre jaune.No longer availableDim. 6,77 gEstimate: € 600 / 700 -
#675GoumEen handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée main.No longer availableDim. 144 x 83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#12Een lot van vijf grafische werken:- “Ex Libris - Herzog Géza”. Stanislav Kulhanek. (13,5 x 9,5 cm)- “1932”. Joris Minne (13 x 10 cm)- “Brunette”. Henri Thomas (30 x 24 cm)- “Damesportret”. H. Buisseret (23,5 x 17 cm)- “Tango n1 1990”. Meysmans. (13 x 11 cm)
Un lot de cinq oeuvres graphiques:- “Ex Libris - Herzog Géza”. Stanislav Kulhanek. (13,5 x 9,5 cm)- “1932”. Joris Minne (13 x 10 cm)- “Brunette”. Henri Thomas (30 x 24 cm)- “Portrait de dame”. H. Buisseret (23,5 x 17 cm)- “Tango n1 1990”. Meysmans. (13 x 11 cm)No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#7“Dans ce Pot la Plante de Nicot”. Tabakspot van polychroom aardewerk. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
“Dans ce Pot la Plante de Nicot”. Un pot à tabac en faïence polychrome. XIXième siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50 / 80

