Similar lots by type
-
#310
Een 18 wit gouden ring bezet met diamantjes en roze saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en zes parels.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 700/800 -
#397
Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
Un Guanyin debout en porcelaine blanche monochrome d'après le "blanc de Chine".No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40/50 -
#598B. Van Mieghem
Een lot hoofden: twee aardewerken, één brons en één terracotta (met kleine schade achteraan). Gemonogrammeerd.
Lots de têtes : deux poteries, une en bronze et une en terre cuite (avec de légers accidents au dos). Monogrammé.No longer availableDim. H:20-50cmEstimate: € 100/150 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct. en centrale diamant van +- 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,57 ct et d'un diamant central de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1000/1200 -
#208
Twee aardewerken sierschotels met een blauw op wit decor. Omstreeks 1800.
Deux plats décoratifs en faïence à décor bleu sur blanc. Vers 1800.No longer availableDim. Ø:35cmEstimate: € 80/100 -
#380Unitas
Een zakhorloge met verziverd metalen kast.
Montre de gousset à boitier en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#600
Een replica van een waterklok van hout en geel koper. Met inscriptie L. Wimbush fecit A.D. of Yerolde Town York 1685.
Horloge à eau en bois et laiton. Inscrit L. Wimbush fecit AD de Yerolde Town York 1685. Réplique.No longer availableDim. H:82cmEstimate: € 70/100 -
#302
Een lot van twaalf antieke kleurloos glazen apothekerspotten.
Lot de douze pots d'apothicaire anciens en verre incolore.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 60/80 -
#303Lalique France
Een vaas van kleurloos kristal. Gesigneerd onderaan.
Un vase de cristal incolore. Signé en bas.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 50/80 -
#182
Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas.
Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé en facette.No longer availableDim. 141 x 91 cmEstimate: € 220/260 -
#145Jan Hermann Barend KoekkoekPeriod: 1840 - 1912
“Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 300/400 -
#49M. Op de Beeck
“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#445
Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#178
Een groot lot albums met Belgische zegels.- Pax Album met een aantal zegels tussen 1849 en 1943.- Twee Davo-albums met zegels tussen 1849 en 1984, met een aantal velletjes, express-en luchtpost e.d.- 8 Albums met diverse Belgische zegels.
Un grand lot d'albums avec des timbres belges. - Album Pax avec un certain nombre de timbres entre 1849 et 1943. - Deux albums Davo avec des timbres entre 1849 et 1984, avec un certain nombre de feuilles, express et poste aérienne, etc. - 8 Albums avec divers timbres belges.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#363
Acht religieuze boeken uit de XVIIde een XVIIIde eeuw. In leder gebonden.
Huit livres religieux des XVIIe et XVIIIe siècles. Reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#691
Een kelk van kleurloos glas met een spiraal in de voet en een stervormige schaal van groen en kleurloos glas.
Un calice de verre incolore avec une spirale dans le pied et un bol en forme d'étoile de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 9,5 - 23,5 cm Ø 10,5 - 29 cmEstimate: € 35/40 -
#48Val Saint Lambert
Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
Un drageoir et un vase en cristal doublé vert et taillé. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 15 -25 cmEstimate: € 80/100