Similar lots by type
-
#694Val Saint LambertEen reeks van zes geslepen en gekleurde kristallen glaasjes. Niet gemerkt.
Série de six verres en cristal taillé et coloré. Non marqués.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#195Een grote Marie-Thérèseluchter met achttien lichtpunten in drie rijen en versierd met kristallen pendeloques.
Grand lustre Marie-Thérèse à dix-huit lumières en trois rangés, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#595Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit borrelglaasjes (één beschadigd), aperitiefglazen, wijnglazen en champagnecoupes (één beschadigd). Compleet voor twaalf personen.
Un ensemble de verres en cristal incolore, composé de verres à liqueur (un abîmé), de verres à apéritif, de verres à vin et de coupes à champagne (un abîmé). Complet pour douze personnes.No longer availableDim. H:12-18cmEstimate: € 200 / 240 -
#495Noveroy, FranceEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80 / 120 -
#674Een antiek gedeeltelijk glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes wittewijnglazen, vijf rodewijnglazen en twaalf waterglazen. Enkele kleine randschilfers.
Un ensemble partiel de verres anciens en cristal incolore, composé de six verres à vin blanc, cinq verres à vin rouge et douze verres à eau. Quelques petits éclats au bord.No longer availableDim. H:11-13cmEstimate: € 60 / 70 -
#485Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#689Een lot geslepen kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twaalf kommetjes, tien glaasjes, een schaal op voet, een ijsemmertje met metalen deksel, twee karaffen en een groot aantal stoppen van karaffen.
Lot de cristal taillé incolore et de verrerie, composé de douze bols, dix verres, un bol sur pied, un seau à glace avec couvercle en métal, deux carafes et un grand nombre de bouchons de carafe.No longer availableDim. H:7-37cmEstimate: € 40 / 50 -
#305Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan met glazen ijsblokjesrecipiënt.
Pichet en cristal incolore taillé avec récipient à glaçons en verre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#342Een modern glazen vaasje.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 45 -
#587Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.
Coupe en cristal incolore à décor de feuilles taillées en frise. Restes d'une marque, probablement Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Val Saint LambertEen coupe van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe en cristal vert doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#588Daum, FranceEen vijfhoekige vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Vase pentagonal en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 50 -
#463Goldan TalastEen mondgeblazen glazen vaas in blauw en geel. Onderaan gemerkt. Noorwegen.
Vase en verre soufflé à la bouche bleu et jaune. Marqué en bas. Norvège.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#385Rosenthal“Medusa”. Een presse - papier in mat glas van Versace voor Rosenthal.
"Méduse". Un presse-papier en verre dépoli par Versace pour Rosenthal.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#621Een vaas van meerkleurig kristal. Onderaan gemerkt en gedateer ‘89.
Un vase de cristal multicolore. Marqué et daté en bas '89.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#435Een designschaal van meerkleurig glas.
Un bol design en verre multicolore.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#287Val Saint LambertEen karaf van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une carafe en cristal rouge doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 130 / 150 -
#87Val Saint LambertEen coupe op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en met vermelding ‘P.U.’ (pièce unique).
Une coupe sur pied de cristal rouge doublé et taillé. Marquée et au mention 'PU' (pièce unique).No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260 / 300 -
#298Val Saint LambertEen coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore taillé. Marquée.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#581“Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
« Une tête de verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 85 / 100 -
#695Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableDim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#354Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.
Une lanterne décorative en verre avec une décoration en relief de cerfs dans la forêt.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal. Lichte randschade.
Coupe sur pied en cristal incolore taillé. Légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 22 cm; Ø:28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#578Een vaas van groen Muranoglas met gouden inclusies.
Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 75
Other lots in this auction
-
#318Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#688Een verzilverd aardewerken koffiepot. Gaaf.
Une cafetière en faïence argentée. Super.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#219Een eikenhouten wandkapstok met gesculpteerd bladerdecor.
Porte-manteau mural en chêne à décor de feuilles sculptées.No longer availableDim. 78 x 105 cmEstimate: € 25 / 35 -
#498Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.
Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.No longer availableDim. 120 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#45Twee antieke Russische iconen.
Deux icônes russes antiques.No longer availableDim. 30, 5 cm x 25,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#531Een schaal van rode lak met een landschapsdecor. Hong Kong.
Coupe en laque rouge à décor de paysage. Hong Kong.No longer availableDim. 31 x 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#257Een Russische icoon met verzilverde riza en geëmailleerde accenten. XIXe eeuw.
Une icône russe avec riza plaqué argent et accents d'émail. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 26 cmEstimate: € 200 / 220 -
#446Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
Un tapis de laine persan noué à la main. décoloration.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200 / 300 -
#145Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#236Een lage eikenhouten tafel met vier leeuwenkoppen als poten. Blad recenter.
Une table basse en chêne avec quatre têtes de lion pour pieds. Feuille plus récente.No longer availableDim. h: 63 cm Ø: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Jean Mocque à ParisEen paar bijzettafeltjes in Régencestijl, versierd met fijn uitgestoken motieven en met geaderde roodmarmeren bladen.
Paire de guéridons de style Régence, décorés de motifs finement sculptés et de plateaux en marbre rouge veiné.No longer availableDim. 47 x 47 x 47 cmEstimate: € 500 / 750 -
#367Een oude verrekijker in etui.
Une vieille jumelle dans un étui.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 30 / 40


