#381Een ebbenhouten kistje, versierd met ingelegde stipjes en bekleed met stekels van een stekelvarken. Bijgevoegd een bal, bekleed met benen plaatjes.
Une boîte en ébène, décorée de points incrustés et doublée de piquants de porc-épic. Attaché une balle, recouverte de plaques d'os.No longer availableDim. 9 x 21 x 16 cm Ø:16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#646Een Pakistaans wollen lopertje.
#249Joz. De Swerts“Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#26Een armstoel in Régencestijl.
#654Twee kleurloos glazen lampenvoeten.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,50 ct et d'un saphir taille marquis de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 850 / 950 -
#49“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een gedreven koperen theekan.
Une théière en cuivre repoussé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#451Een slapende kat van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt.
Un chat endormi en porcelaine japonaise multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#318Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,72 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 600 / 700