Other lots in this auction
-
#502
Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.
Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.No longer availableDim. 118 x 101 cmEstimate: € 250 / 280 -
#241
Een paar messingen wandlampen met bol glas.
Une paire d'appliques en laiton avec verre convexe.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473
Een Chinese neksteun van blauw en wit porselein.
Un repose-nuque en porcelaine de Chine bleu et blanc.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#504
Een sac-à-perlesluchter van messing en glas.
Lustre sac-à-perles en laiton et verre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#583
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal. Lichte randschade.
Coupe sur pied en cristal incolore taillé. Légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 22 cm; Ø:28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#519
“Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.
"Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#354
Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.
Une lanterne décorative en verre avec une décoration en relief de cerfs dans la forêt.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#390
Twee verschillende 18 K geelgouden zegelringen.
Deux bagues à cachet différentes en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 13,88 gEstimate: € 400 / 500 -
#550
Een 18 K roze gouden ring bezet met een opaal van +- 3,37 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Une bague en or rose 18 ct sertie d'une opale de +- 3,37 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 900 / 1000 -
#682Wiskemann, Bruxelles
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#646
Een Pakistaans wollen lopertje.
Un tapis pakistanais en laine.No longer availableDim. 195 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#610
Een 18 K witgouden ring bezet 7 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en met 5 smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 7 diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct. et de 5 émeraudes d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 600 / 700