Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.
Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.

Een paar siervazen van aardewerk met meerkleurig Chinoiseriedecor. Op bronzen voet en met twee bronzen ramskoppen.

Une paire de vases en faïence, décor chinoiserie polychrome. Sur pieds en bronze et deux têtes de béliers.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2603190613.
Categories: Aardewerk, Brons.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #613
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233

    Een paar bronzen empire wandkandelaren met twee lichtarmen, gedragen door engelen.

    Une paire de candélabres murals en bronze à deux bras, portés par des anges.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #208

    “Vrouwelijk naakt”. Een modern bronzen beeld. Gesigneerd ‘Chana Orloff 1925’. Postume geut.

    ”Nu féminin”. Une statue moderne en bronze. Signée ‘Chana Orloff 1925”. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #223

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    ”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #633

    Een liggende bronzen Boeddha

    Un Bouddha couché en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 138 cm
    Estimate: € 1900 / 2100
  • #218

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #221

    Een panter van brons met donker patina naar een werk van Paris.

    Une panthère en bronze à patine foncée, d’après une oeuvre par Paris.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #601

    Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.

    Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #167

    Een paar deels verguld bronzen kandelaartjes, gedragen door moriaantjes op arduinen sokkeltjes.

    Une paire de candélabres partiellement en bronze doré, portés par des anges More sur socles en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #183

    Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.

    Un cartel en bronze doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #593

    Een grote vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van fazanten en pioenen. Op houten sokkel.

    Un grand vase en faïence Satsuma polychrome et doré, décoration de faisans et pivoines. Sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #667

    Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.

    Une paire d’appliques en bronze doré, style baroque, à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #405
    Boch La Louvière & Boch Frères Kéramis

    Een aardewerken servies met blauw decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 24 grote borden, twaalf kleine borden, 17 diepe borden, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twee terrines, een sauskom en drie serveerschotels.

    Un service en faïence , décor bleu ‘Dordrecht’, comprenant 24 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 17 assiettes creuses, un service à thé en quatre pièces et douze tassas et sous-tasses, deux terrines, une saucière et trois plats de service.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #881

    Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.

    Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.
    No longer available
    Dim. 37 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #161

    “De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.

    ”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #643

    Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.

    Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #631

    Een bronzen sierstuk met Chinese dragers en met drie kleurloze kaarsenhoudertjes.

    Une pièce décorative en bronze, porteurs chinois et trois bougeoirs incolores.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #193

    “Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.

    ”Faune dansant”. Une statue en bronze, d’après l’exemple de Pompéi.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #895

    Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.

    Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    Een bronzen plaquette in art-decostijl.

    Une plaquette en bronze Art Déco.
    No longer available
    Dim. 41 x 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #253

    Een schouwpendule van verguld koper, getooid met een harpspelende jonge vrouw. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée en cuivre doré, décoration d’une jeune femme jouant la harpe. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #889
    Adams, Tunstall

    Een aardewerken theeservies met het decor ‘Cries of London’, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot op schoteltje, tien kopjes en twaalf schoteltje en een schotel voor gebak. Onderaan gemerkt.

    Une service à thé en faïence, décor ‘Cries of London’, comprenant une théière, pot à lait, sucrier sur un petit plat, dix tasses et douze sous-tasses, et un plat à tarte. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #237

    “Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.

    ”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #138

    Een jardinière van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Op piëdestal. Randschilfer aan de piëdestal.

    Une jardinière en faïence flamande, décor de fleurs en relief. Sur piédestal (éclat).
    No longer available
    Dim. h: 80 + 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600

Other lots in this auction

  • #381
    The Franklin Mint

    “Coin sets of all nations”. Een lot van 58 sets met telkens tussen de vijf en de zeven muntstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.

    ”Coin sets of all nations”. Un lot de 58 sets de cinq à sept pièces de différents pays dans trois collecteurs. Mi années ‘80.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #728

    Afrikaans masker. Douala, Kameroen.

    Un masque africain. Douala, Cameroun.
    No longer available
    Dim. ± 41 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #726

    Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.

    Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 15 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    André Paternot
    Period: 1894 - 1968

    “Zomerse hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fermette estivale”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #696

    Een paar appliques in barokke stijl.

    Une paire d’appliques style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #550

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #590

    Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm; Ø 81 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #64
    Eugène Verboeckhoven
    Period: 1798 - 1881

    “Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.

    ”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #653

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #383
    Longwy, France

    Een aardewerken sierschotel met gegolfde rand en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en faïence, aile en vague et décor à fleurs polychrome. marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 24 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #123

    Een paar porseleinen beelden - “De houtsprokkelaar.” en “Het bloemenmeisje.” Italiaans werk.

    Une paire de statues en porcelaine: “Le ramasseur de petit bois “ et “ La fille aux fleurs”. Travail italien.
    No longer available
    Dim. 76 x 72 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #565
    Märklin 3052

    Een elektrische locomotief "Krokodil" BR 1020.31 van de ÖBB voor spoortype HO. In originele doos. Zeldzaam.

    Une locomotive électrique “Krokodil” BR 1020.31 ÖBB pour type de rails HO. Emballage d’origine. Pièce rare et précieuse.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More