Similar lots by type
-
#697
Een klein mahoniehouten bijzettafeltje op centrale driepoot. Het blad van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor.
Petit guéridon en acajou sur tripode central. La tablette en porcelaine de Limoges à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#691
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van twee dames aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome en forme de deux femmes.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#467
Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280/300 -
#9
Een lot Limogesporselein, bestaande uit een komfoor, een milieu de table, een cachepot en een ovaal schoteltje.
Lot de porcelaines de Limoges comprenant un réchaud, un milieu de table, un cache-pot et un petit plat ovale.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#547
Een paar vazen van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen en versierd met twee olifantjes. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages et de fleurs. Anses en forme de têtes d’éléphant. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/180 -
#673Goebel
“Kleine Tiroler”, “Breiend meisje” & “Meisje met pop”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petit Tyrolien”. “Fille tricotant”. “Fille à la poupée”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#653
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#753
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70/90 -
#678Goebel
“Herderinnetje met mandje”, “cadeau van een vriend” en “Vrolijke wandeling”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
“Bergère au panier”. “Cadeau d’un ami”. “Promenade joyeuse”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#178Minton
Een stel van drie grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit pleine page decor van vogels en bloemen naar Japans voorbeeld. Onderaan gemerkt M&Co en “Mona”. 1 beschadigd.
Suite de trois grands plats en pâte tendre à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs en pleine page d’après les exemples japonnais. Marque M & Co et “Mona” au verso. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#263
Een kleine gemberpot en een gedeelte van een tulpenvaas in blauw en wit porselein. Beide met bloesems in het decor. China.
Petit pot à gingembre et une partie d’un tulipier en porcelaine bleue et blanche. Les deux décorés de fleurs. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#308Sitzendorf
“Napoleon en zijn officieren”. Een serie van twaalf beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt en met een kleine biografie.
“Napoléon et ses officiers”. Suite de douze statuettes en porcelaine polychrome. Marques sous les bases et avec petite biographie.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 180/240 -
#671Goebel
Vijf meisjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Cinq filles en biscuit polychrome dans une série par M.I Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#628
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150/200 -
#307
Twee hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig decor versierd.
Deux différents vases cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Décor de fleurs polychrome et doré.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#17Sitzendorf
Een lot van twaalf kleine militaire bustes van meerkleurig porselein in de vorm van Napoleon en zijn generaals. We voegen er vier staande militaire beeldjes aan toe. Gemerkt.
Lot de douze bustes de militaires du XIXe siècle en porcelaine polychrome représentant Napoléon et les généraux de Waterloo. Nous ajoutons quatre statuettes de militaires en pleine longueur. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#627
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de chiens de pho de couleur rouille et de calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 58 cmEstimate: € 150/200 -
#687
Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#457
Een langwerpige schotel van Chinees porselein met een famille rose decor versierd.
Plat oblong en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#29
Een koffie- en theeservies van wit en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffie- en theepot, een melkkannetje, een suikerpot en twaalf kopjes met schoteltjes. Eén kopje beschadigd. We voegen er een afwijkend kopje met schoteltje aan toe.
Service à café et à thé en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Une tasse abîmée. Nous ajoutons une tasse et une soucoupe dépareillées.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#443
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een vogeldecor naar het famille verte porselein.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome avec décor d’oiseaux d’après la famille rose.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 60/80 -
#183
Een grote rechthoekige schotel van Chinees porselein met een gechantourneerde rand en met diverse bloemen op het plat. Slijtage aan het decor. Tijdperk Qinglong.
Grand plat rectangulaire en porcelaine de Chine au bord chantourné et avec différentes fleurs dans le creux. Usures au décor. Epoque Qinglong.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200/250 -
#681
Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#224Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Bruggetje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit pont dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#280
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 14 ct sertie de corail.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 80/150 -
#612Piet GillisPeriod: 1887 - 1965
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Berger et ses moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#26
Een Chinese salontafel met twee laden.
Table de salon chinoise à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 40/60 -
#107
Een paar siervaasjes van meerkleurig en verguld Parijs porselein, versierd met een bloemendecor. XIXe eeuw. Restauratie.
Paire de vases en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Paris. Décor de fleurs. XIXe siècle. Restauration.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#79Clémence BironPeriod: °1889-?
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#180
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 400/500 -
#67
Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#268
“Windhond”. Een beeld van groen gepatineerd zamak op een sokkel van graniet, albast en rood marmer. Jaren 30.
“Lévrier”. Statuette en régule à patine verte sur socle en granite, albâtre et marbre rouge. Années 30.No longer availableDim. L 55 cmEstimate: € 60/100 -
#494Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#105
18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 600/800 -
#276
Een een kaptafel van gesculpteerd notenhout in barokke stijl met vier laden en een rood marmeren blad.
Coiffeuse en noyer sculpté de style baroque à quatre tiroirs et à tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 120/200