Similar lots by type
-
#88Camille Bleuse
“Christus”. Een geglazuurd aardewerken beeld.
"Christ". Une statue en terre cuite à glaçure brune.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#607
Een schotel van Frans aardewerk met een meerkleurig decor. XIXe eeuw. Enige randschade.
Un plat en poterie française au décor multicolore. XIXème siècle. Dégâts au bord.No longer availableDim. Ø:36cmEstimate: € 80 / 120 -
#453
Een grote designvaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een jachtscène in laagreliëf. Onderaan genummerd. Jaren ‘60.
Un grand vase design en faïence émaillée multicolore avec une scène de chasse en bas relief. Numéroté en bas. années 60.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 45 / 60 -
#557
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#411Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Moeder met kind”. Een terracottakleurig plaasteren wandgroepje. Gesigneerd.
Mère et enfant . Ensemble mural en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#315Boch
Een klein art deco vaasje. Decor 5161. Onderaan gemerkt.
Un petit vase art déco. Décor 5161. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 45 -
#547
Drie grote Chinees aardewerken jardinières, versierd met geglazuurde decors van resp. kraanvogels in een landschap, draken en goudvissen. Gemerkt op de zijkant.
Trois grandes jardinières en faïence de Chine, décorées de décors vernissés de resp. grues dans un paysage, dragons et poissons rouges. Marqué sur le côté.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 300 / 400 -
#443
Een grote vaas van grijs geglazuurd aardewerk. Niet gemerkt.
Un grand vase en terre à glaçure grise. Non marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#371
Een lot van dertien bordjes van aardewerk van Nimy, alsook een paar vazen met meerkleurige decors van vogels.
Lot de treize assiettes en faïence de Nimy, ainsi que quelques vases à décors multicolores d'oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#628
Een lotje Chinees porselein en aardewerk, bestaande uit een bord met meerkleurige decors, een bord naar Wanli-voorbeeld en een klein Nakin balustervaasje.
Lot de porcelaine et faïence de Chine, composé d'une assiette à décors multicolores, d'une assiette d'après l'exemple Wanli et d'un petit vase balustre Nakin.No longer availableDim. Ø:21-22cm H:17cmEstimate: € 80 / 100 -
#397
Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Lot de quatre vases différents en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#617
Een aardewerken schotel met een meerkleurig Chinees decor. Omstreeks 1900.
Plat en faïence à décor chinois multicolore. Vers 1900.No longer availableDim. Ø:32cmEstimate: € 120 / 200 -
#648Charolles
Een meerkleurig aardewerken sierdoosje in de vorm van een neushoorn. Onderaan gemerkt.
Boîte décorative en faïence multicolore en forme de rhinocéros. Marqué en bas.No longer availableDim. H:16cmEstimate: € 40 / 50 -
#597La Collegiale, St.-Paul-de-Vence
Een bladvormige schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Bol en faïence émaillée multicolore en forme de feuille.No longer availableDim. H:42cmEstimate: € 40 / 50 -
#73
Een aardewerken schotel met blauw op wit decor van een bloemenmand in het plat. XVIIIe eeuw. Bijgevoegd een aardewerken vaas met blauw op wit Chinees decor. gat in de bodem en randschade.
Plat en faïence à décor bleu sur blanc d'un panier fleuri au centre. XVIIIème siècle. Inclus un vase en faïence à décor chinois bleu sur blanc. trou dans le fond et bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 31 cm h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#561
Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120 / 160 -
#618
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd. Met punchlepel.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé. Avec cuillère à punch.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#471
Een Chinese schaal van geglazuurd porselein.
Un plat chinois en porcelaine émaillée.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 260 / 280 -
#558Guerin, Bouffioulx
Een grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 140 / 180 -
#408
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#541
Een paar grote balustervazen van Chinees aardewerk met decors van bloesems en vogels in cartouches.
Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 250 / 350 -
#7
Een aardewerken scheerbekken met meerkleurig bloemenmotief. XIXe eeuw.
Bassin de rasage en faïence à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#163Royal Dux
Een driedelig schouwgarnituur van zachte pasta, bestaande uit een strijdwagen met tweespan en twee amfoorvazen, versierd met hoofden en guirlandes. Onderaan gemerkt. Eén vaas gerestaureerd.
Un ensemble de cheminée en pâte tendre en trois pièces composé d'un char avec deux chevaux et de deux vases amphores, décorés de têtes et de guirlandes. Marqué en bas. Un vase restauré.No longer availableDim. H: 35-50cmEstimate: € 200 / 300 -
#53Cardew design
“Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.
"Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 75 / 100
Other lots in this auction
-
#295
Vier oude blikken van Banania.
Quatre anciennes boîtes de Banania.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#396
Vier gigognetafeltjes van zwartgelakt hout, versierd met decors van ingelegd parelmoer.
Quatre tables gigogne en bois laqué noir, ornées de décors incrustés de nacre.No longer availableDim. 78 x 58 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#63
Een houten wijnpompje met messingen monturen. Firenze.
Une pompe à vin en bois avec des montures en laiton. Florence.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 70 / 100 -
#55Wiskemann, Bruxelles
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen.
Couverts en métal argenté. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 160 / 240 -
#697
Een groot en gevarieerd lot boeken en uitgaven met betrekking tot kunst.
Un lot important et varié de livres et de publications liés à l'art.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#52
“Personages in het woud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘N. Diaz’, mogelijk voor Narcisse Diaz (1807 - 1876) en gedateerd 66.
"Personnages dans la forêt". Peinture à l'huile sur panneau. Signé 'N. Diaz', peut-être pour Narcisse Diaz (1807 - 1876) et daté 66.No longer availableDim. 21,5 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#260
Een 14 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 14 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 650 / 750 -
#319Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 50 / 70 -
#119Joz. De Swerts
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Ingelijst achter glas. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Encadré sous verre. Signé.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#234Benoit
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#468
Een paar balustervazen van Chinees porselein met famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#682Wiskemann, Bruxelles
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80 / 100