Other lots in this auction
-
#606
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#494Barbie
Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#562Jef Vaes
“Supporters”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Supporters. Technique mixte sur panneau. Signé et daté 1999.No longer availableDim. 30x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#664
Vier boeken m.b.t. Paul Delvaux. Mira Jacob, “Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (geen omslag, geen plaat). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (geen omslag). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie). Idem (Franse versie, zonder omslag).
Quatre livres sur Paul Delvaux. Mira Jacob, Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (pas de jaquette, pas de planche). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (sans jaquette). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande). Idem (version françaie sans jaquette).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#201
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#7Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#356Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Angry young man 2”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Jeune homme en colère 2. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#123
Een scheepsmaquette van een vissersboot.
Une maquette de bateau de pêche.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#545Goebel, Germany
“Schornsteinfeger ”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. KF40. Onderaan gemerkt.
Schhornsteinfeger . Une figurine de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. N° KF40. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#651Rutten airguns, Herstal
Een ‘Airstar’ luchtbuks met elektrisch pompmechanisme. Compleet en met originele doos.
Une carabine à air comprimé 'Airstar' avec mécanisme de pompe électrique. Complète et avec boîte d'origine.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 50 / 70 -
#607
Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.
Vase en verre de Murano coloré à décor millefiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#682Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.No longer availableEstimate: € 120 / 230