#351
Twee verschillende gestileerde vogels van verguld brons op beige marmeren sokkels.
Deux oiseaux stylisés différents en bronze doré sur socles en marbre beige.No longer availableDim. H:15-24cmEstimate: € 40/60 -
#64
Drie olieverfschilderijtjes op paneel met vee en eenden in de geest van de XIXe eeuw.
Trois peintures à l'huile sur panneau représentant des bovins et des canards dans l'esprit du 19ème siècle.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 100/150 -
#385Rosenthal
“Medusa”. Een presse - papier in mat glas van Versace voor Rosenthal.
#408
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#275
Een lot van drie ceremoniële sabels en een morgenster.
#158H. De Cuyper
“Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.
"Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/180 -
#533
Een bronzen Indische olifant.
#111
Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkvader. XVIIIe eeuw. Linkerhand te restaureren.
Une statue en châtaignier sculpté d'un père d'église. XVIIIème siècle. Main gauche à restaurer.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#551
Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Un sage chinois de stéatite sculptée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150/170 -
#71Floreat Alpaka
#78
Maquette van een viermaster.
#433
Abstracte aardewerken fallus. Draagt onleesbaar monogram.
Phallus de poterie abstraite. Porte un monogramme illisible.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 25/35