Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#40Een oud weegtoestel in staal.
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#157Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.
#247Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#114National Panasonic“Panapet”. Een vintage design radio. Onderaan gemerkt.
"Panapet". A vintage design radio. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 11cmEstimate: € 40 / 60