#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#13Een verrekijker, Ritter 7x50 Field 7.1. Met originele draagtas.
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
#157Drie beeldjes van Saksisch porselein. Eén gemerkt van Volkstedt. Omstreeks 1900.
#124Een paar verzilverde tafelkandelaars, gemerkt “Denmark”.
#15Een handgemaakt glas met geëmailleerde tekening versierd.
A handmade glass decorated with an enamel drawing.No longer availableOnline onlyDim. 10 x Ø7cmEstimate: € 20 / 40