#480Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een halve maan bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a half moon set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.23 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#86Een ronde zuilsokkel uit ingelegd marmer. Filipijns handwerk.
A round column base made of inlaid marble. Filipino handicrafts.No longer availableDim. h 51 x Ø 35 cmEstimate: € 250 / 300 -
#128“Twee Kinderen”. Een bronzen groep op marmeren voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.
"Two Children". A bronze group on a marble base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#307Achatit“Leuchterengel”. Een paar gepatineerd kunststoffen engelen beeldjes met kaarshouder in de hand. Naar een werk van Michael Pacher. Onderaan gelabeled.
#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
#127Een meerkleurig polychroom houten Mariabeeld met Kind en kroon. 16e eeuws.
A multi-colored polychrome wooden sculpture of Mary with Child and crown. 16th century.No longer availableDim. 44,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#352“De Pijproker”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
"The Pipe Smoker". Oil painting on panel. After the 17th century.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 120 / 200