Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar spreukentableaus, opgebouwd uit telkens negen handbeschilderde tegels.

Een paar spreukentableaus, opgebouwd uit telkens negen handbeschilderde tegels.

Une paire de panneaux de sorts, chacun composé de neuf tuiles peintes à la main.
Dim. 33 x 33 cm
SKU: 2405220597.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #597
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #585

    Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 82 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #521

    “Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.

    "Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #168
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #305

    Een grote messingen samovar.

    Un grand samovar en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #281
    Val Saint-Lambert

    Een fruitschaal met rond voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. En met label.

    Coupe à fruits à base ronde en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marquée et numérotée sous la base. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #447
    Paolo Marioni

    Een paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.

    Une paire de lampes de table en porcelaine vintage avec des abat-jour assortis. Marquées. Hauteur : vase.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #179

    Een handgeschilderd Russisch icoon met beeltenissen van de Moeder Gods met Jezus, de aartsengel Gabriël en de apostelen. Omstreeks 1800.

    Une icône russe peinte à la main représentant la Mère de Dieu avec Jésus, l'Archange Gabriel et les Apôtres. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 32x27cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #461

    Een paar cilindrische vazen van veelkleurig Chinees porselein met een decor van personages en bloemen in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw. Met vergulde bronzen monturen.

    Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine polychrome, à décor de personnages et de fleurs en cartouches. Canton, XIXème siècle. Avec montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #8
    Lladro

    “Kat met kikker” en “Familie zwanen”. Twee kleine groepjes van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Chat avec grenouille" et "Famille de cygnes". Deux petits groupes de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #151
    Val Saint-Lambert

    Een grote ronde kom op vierkante voet van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt. En met label.

    Un grand bol rond sur un pied carré de cristal taillé incolore. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 37 cm, H. 28 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #573
    Maria Innocentia Hummel

    “Apple tree boy”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 230. Hoogte zonder montuur.

    Pommier garçon. Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 230. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.

    Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 250 / 400
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More